worki do odciągu acword

Worki do odciągów trocin – modele FT

Modele odciągów trocin i wiórów oznaczone symbolem FT to produkty sygnowane przez firmę AcWord. Marka ta w swojej ofercie posiada odciągi stolarskie o różnej wydajności oraz ilości zastosowanych worków, zarówno tych filtracyjnych (górnych) jak i odpadowych (dolnych). Odciąg FT to urządzenie bardzo często wykorzystywane w zakładach meblarskich oraz stolarniach, gdzie sprawdza się do odprowadzania pyłów, wiór i trocin powstałych podczas obróbki drewna oraz płyty.

Worki górne do odciągów AcWord FT

Wszystkie modele odciągów FT produkcji AcWord posiadają worki przeznaczone od filtracji. Ich ilość zróżnicowana jest w zależności od modelu i wynosi od jednego do czterech sztuk worków górnych. Model filtra AcWord FJ 18, który jest znacznie większą jednostką filtracyjną wyposażony jest w komplet aż 18 worków filtracyjnych, co znacznie zwiększa wydajność procesu filtracji.

Przy produkcji worków górnych pasujących do odciągów AcWord stosujemy wyłącznie profesjonalne materiały przeznaczone do filtracji. Ich gramatura dobierana jest w zależności od wielkości i typu pyłów i wiórów, które poddawane są filtrowaniu.

Worki dolne do odciągu FT

Urządzenia odpylające produkcji AcWord wyposażone są w worki do gromadzenia wiórów i trocin. Ich występowanie znacznie ułatwia pracę wokół urządzenia, pozwalając na zachowanie czystego stanowiska roboczego.

Dla naszych klientów worki odpadowe do odciągu FT oferujemy zarówno w wersji foliowej, jak i materiałowej (wykonanej w mocnego brezentu). Worki foliowe pasujące do odciągu AcWord sprawdzają się przede wszystkim wtedy, kiedy odpady takie jak trociny są magazynowane i workach przekazywane do dalszej utylizacji.

Odciągi AcWord FT – jakie worki dobrać?

W naszej ofercie znajdują się worki pasujące do następujących modeli odciągów AcWord:

  • jednoworkowych – FT 100 oraz FT 401.

Do modelu FT 401 wykonujemy również worki górne ze zwiększoną powierzchnią filtracyjną

  • dwuworkowych – FT 200, FT202, FT302, FT400, FT 502

W przypadku odciągu FT 502 worki filtracyjne przygotowywane są w wersji ze zwiększoną powierzchnią filtracyjną

  • trzyworkowych – FT 403

Wyposażone komplet 3 worków górnych oraz 3 worków dolnych

  • czteroworkowych – FT 504

Dla zapewnienia jak największej wydajności filtracji worki filtracyjne pasujące do odciągu FT 504 wykonujemy również z zastosowaniem dodatkowej powierzchni filtracyjnej przez doszycie czterech odnóg.

Worki do odciągu AcWord FT – cena

Zarówno w przypadku worków dolnych jak i górnych do odciągów FT głównym czynnikiem, który wpływa na cenę jest ich rozmiar. Wszystkie szyte przez nas produkty wykonywane są na zamówienie, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać worki pasujące do wszystkich modeli.

W celu uzyskania wyceny prosimy o przesłanie do nas zapytania ofertowego, w którym określą Państwo model urządzenia, do jakiego wykonane mają być worki. Nasz zespół doradców w odpowiedzi zwrotnej prześle Państwu zarówno cenę jak i termin realizacji zamówienia.