Czy worki filtracyjne są dostępne od ręki?

Większość naszych produktów jest przygotowywana na zamówienie w związku z tym nie jest dostępna od ręki. W naszym magazynie posiadamy jednak niewielkie ilości najpopularniejszych rozmiarów. W takim wypadku wysyłka jest możliwa nawet tego samego dnia. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu – do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie co pozwala nam w krótkim czasie realizować nawet najbardziej niestandardowe projekty. 

Ile wynosi czas realizacji zamówienia? 

Czas realizacji jest uzależniony od zamawianej ilości i dostępności materiału filtracyjnego. W przypadku zleceń detalicznych termin realizacji nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych. Zamówienia seryjne realizujemy w czasie zależnym od dostępności materiału, ilości i konstrukcji produktu. Czas realizacji zostanie określony w przygotowanej dla Państwa ofercie. 

Czy jest możliwość skrócenia czasu realizacji?

W szczególnych przypadkach (np. awaria, pożar) realizujemy zamówienia poza kolejnością planu produkcyjnego. Jeśli doświadczyli Państwo przykrej sytuacji związanej z awarią lub pożarem filtra zapraszamy do kontaktu – zrobimy wszystko aby potraktować Państwa zlecenie priorytetowo. 

Jak mierzyć worki filtracyjne? 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału YouTube na którym w prosty sposób prezentujemy sposób pomiaru worka filtracyjnego – https://youtu.be/ViSgnsRZLNw?si=bfonU9m3bYnqyOWN

Mogą Państwo również skontaktować się z nami w celu uzyskania dokładniejszych instrukcji. 

Mam problem z pomiarem worka. Czy mogę wysłać go do Was do pomiaru? 

Oczywiście! Wysyłka worków na wzór do częsta praktyka. Zapraszamy do przesyłania wzorów na nasz adres korespondencyjny. Znajdą go Państwo w zakładce Kontakt. Po otrzymaniu wzoru skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia oferty. Proszę pamiętać o podaniu poprawnych danych kontaktowych!

Nie mam pewności jaki materiał filtracyjny zastosować. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Dobór odpowiedniego worka filtracyjnego pod konkretny proces jest nieodłącznym elementem naszej pracy. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi konsultanci w przystępny sposób poprowadzą Państwa ten proces. Oczywiście im więcej informacji otrzymamy na początku, tym lepiej! Mamy również możliwość analizy tkanin/włóknin w laboratoriach naszych dostawców w celu poprawnej weryfikacji parametrów technicznych materiałów.

Czy możecie dobrać odpowiedni worek do konkretnego modelu odciągu?

Tak! W przypadku najpopularniejszych modeli odciągów jest to możliwe. Wciąż rozbudowujemy naszą bazę więc bardzo możliwe, że Twój odciąg już tam jest!

Czy dostarczamy towar za pomocą kuriera?

Tak, odbiór towaru odbywa się codziennie za pomocą kilku firm kurierskich. Dostarczamy towary również do krajów Unii Europejskiej i Zjednoczonego Królestwa, a także do innych krajów świata. 

Czy można odebrać towar osobiście?

Tak, zapraszamy do kontaktu w celu umówienia daty odbioru w naszej siedzibie w Stalowej Woli. 

Czy mogę zostać Waszym dystrybutorem?

Tak, współpracujemy z wieloma firmami handlowymi i serwisami maszyn. Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy program B2B obejmujący m.in. personalizację produktów i ułatwienia logistyczne.