02lis/20

Worki filtracyjne dla grup energetycznych

worki filtracyjne do elektrociepłowni

Koniec lata i początek jesieni to czas intensywnych przygotowań do sezonu zimowego. Jest to szczególnie ważny okres dla czołowych polskich grup energetycznych, które muszą należycie przygotować się do zimy gdy wzrasta pobór energii przez firmy i gospodarstwa domowe.

Filtry workowe dla elektrociepłowni

Jednym najważniejszy wyzwań dla producentów energii jest zapewnienie sprawnego działania wszystkich urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania elektrowni i elektrociepłowni. Do takich urządzeń należą między innymi filtry workowe. Regularna wymiana wkładów workowych w filtrach pozwala na optymalizację przestojów i minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii.

Czytaj dalej

27mar/20

Nietypowe worki i filtry na zamówienie

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotujemy dla nich nie tylko worki filtracyjne, ale również inne, nietypowe realizacje. Należą do nich między innymi pokrowce czy worki do przemysłowych odkurzaczy.

Worek filtracyjny do odkurzacza przemysłowego

✔️ Dla naszego Klienta przygotowaliśmy worek będący zamiennikiem wkładu do odkurzacza przemysłowego. Modyfikacja kształtu i zwiększeniu powierzchni filtracyjnej, dzięki kieszeniowej budowie przełożyła się na wzrost efektywności filtracji. (zdjęcie 1)

Czytaj dalej

23mar/20

Opaska do odciągu trocin

Opaska do odciągu trocin

Opaski zaciskowe do odciągu trocin

Nasz nowy produkt!?

Zaciskowa opaska do worków filtracyjnych

Opaska zaciskowa do odciągów trocin oraz worków filtracyjnych. Opaska zaciskowa umożliwia szybki montaż:

  • worków do odciągu zarówno dolnych foliowych,
  • do odciągu worków dolnych brezentowych,
  • worków filtracyjnych.

Opaska posiada regulację oraz mocną sprężynę zaciskową. Szczególnie polecamy ją do montażu worków zbiorczych, tzw. worków dolnych.

Czytaj dalej