26lip/23

Worki filtracyjne z uszczelką

Worki filtracyjne do materiałów sypkich

Worki filtracyjne z talerzykami montażowymi

Worki filtracyjne z talerzykami montażowymi były przedmiotem zamówienia, które dostarczyliśmy do Danii dla naszego stałego Klienta. Trafią one do zsypów załadowczych materiałów sypkich.

Czytaj dalej

14kwi/23

kosze wsporcze do filtra

Szukasz koszy wsporczych do swojego filtra? Mamy je dla Ciebie.

Do naszej oferty dołączyliśmy wzmocnione, plastikowe kosze wsporcze wykorzystywane między innymi w jednostkach filtracyjnych Schuko, Nestro czy Höcker Polytechnik.

Czytaj dalej

01lip/21

Kiedy wymienić worki filtracyjne

Worki filtracyjne to jeden z kluczowych elementów systemu filtracyjnego. Stosuje się je w procesie odpylania i oczyszczania powietrza. Worki wykonane z materiałów o odpowiednich właściwościach są bardzo skuteczne w procesie wychwytywania pyłów i trocin. Kiedy wymienić worki filtracyjne? To często zadawane pytanie przez właścicieli zakładów stolarskich czy meblarskich.

02lis/20

worki filtracyjne do elektrociepłowni

Koniec lata i początek jesieni to czas intensywnych przygotowań do sezonu zimowego. Jest to szczególnie ważny okres dla czołowych polskich grup energetycznych, które muszą należycie przygotować się do zimy gdy wzrasta pobór energii przez firmy i gospodarstwa domowe.

Filtry workowe dla elektrociepłowni

Jednym najważniejszy wyzwań dla producentów energii jest zapewnienie sprawnego działania wszystkich urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania elektrowni i elektrociepłowni. Do takich urządzeń należą między innymi filtry workowe. Regularna wymiana wkładów workowych w filtrach pozwala na optymalizację przestojów i minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii.

Czytaj dalej

27mar/20

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotujemy dla nich nie tylko worki filtracyjne, ale również inne, nietypowe realizacje. Należą do nich między innymi pokrowce czy worki do przemysłowych odkurzaczy.

Worek filtracyjny do odkurzacza przemysłowego

✔️ Dla naszego Klienta przygotowaliśmy worek będący zamiennikiem wkładu do odkurzacza przemysłowego. Modyfikacja kształtu i zwiększeniu powierzchni filtracyjnej, dzięki kieszeniowej budowie przełożyła się na wzrost efektywności filtracji. (zdjęcie 1)

Czytaj dalej

23mar/20
Opaska do odciągu trocin

Opaski zaciskowe do odciągu trocin

Nasz nowy produkt!?

Zaciskowa opaska do worków filtracyjnych

Opaska zaciskowa do odciągów trocin oraz worków filtracyjnych. Opaska zaciskowa umożliwia szybki montaż:

  • worków do odciągu zarówno dolnych foliowych,
  • do odciągu worków dolnych brezentowych,
  • worków filtracyjnych.

Opaska posiada regulację oraz mocną sprężynę zaciskową. Szczególnie polecamy ją do montażu worków zbiorczych, tzw. worków dolnych.

Czytaj dalej

07lis/19

Rękawy filtracyjne i worki odpadowe

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim pokazem prezentującym główne elementy naszej oferty.

Czytaj dalej

14wrz/18

Worki filtracyjne z poliestru PES to najczęściej produkowany rodzaj worków. Włókna poliestrowe zwane filcem igłowym dzięki wysokiej jakości, odporności termicznej i niskiej cenie doskonale nadają się do wykorzystania w różnych procesach filtracyjnych.

PES Poliester do produkcji worków

Worki, multi kieszenie Poliester PES

Kieszeń filtracyjna DCE z poliestru

Kieszeń filtracyjna DCE z poliestru

Czytaj dalej

27sty/17

Wymiar worków filtracyjnych to jedna z najważniejszych informacji potrzebnych przy ich wymianie. Dla wygody naszych Klientów produkty opuszczające naszą szwalnię mogą posiadać metkę zawierającą: numer seryjny, wymiary oraz datę produkcji.

Czytaj dalej

27paź/16

Do naszej oferty worków i rękawów filtracyjnych dołączają również produkty dedykowane do filtracji lakierów. Oryginalny filtr kartonowy Andreae to gwarancja najwyżej jakości i wydajności.

Czytaj dalej