Firma Worki-24.pl od kilku lat jest wiodącym producentem worków na wióry. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko worki filtracyjne na wióry ale też worki odpadowe na wióry. Nasze worki na w wióry produkujemy z najwyższej jakości materiałów. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnym maszynom dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości worki na wióry do odciągów.

Worek filtracyjny na wióry

Jednym z naszych najpopularniejszych produktów jest filtracyjny worek na wióry do odciągu trocin. Worek filtracyjny na wióry jest wykonywany z najwyższej jakości włókniny poliestrowej o indywidualnie dobieranej gramaturze. W zależności od filtrowanych materiałów dla naszych klientów wykonujemy worek filtracyjny na wióry o gramaturze od 350 do 550 g/m2.

W zależności od przeznaczenia do filtracji litego drewna lub płyty meblowej worek filtracyjny na wióry przepuszcza więcej, lub mniej czystego powietrza. Każdy worek filtracyjny na wióry jest wykonywany z kanałem na opaskę zaciskową oraz uchem do podwieszenia. Dla naszych klientów możemy wykonać również worek na indywidualne, spersonalizowane zamówienie.

worki na wióry
worki filtracyjne na wióry

Worek odpadowy na wióry

Jednym z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie jest worek odpadowy do odciągów trocin. Wszystkie produkowane przez nas worki odpadowe na wióry są wykonywane z najwyższą starannością. Dzięki wykorzystaniu materiału brezentowego najwyższej jakości dostarczamy worki odpadowe na wióry coraz szerszemu gronu odbiorców indywidualnych i hurtowych. Każdy z produkowanych przez nas worków na wióry jest wyposażony w kanał na opaskę zaciskową oraz wygodne uszy do przenoszenia. Materiał na worki odpadowe na wióry jest dodatkowo wzmacniany PVC co wydłuża jego żywotność. Wykonujemy również worki na trociny na indywidualne zamówienie z szeregiem różnych wykończeń jak zamki błyskawiczne, sznurki, uszczelki czy dodatkowe uszy. W naszej ofercie znajdą Państwo również worki na wióry w nietypowych kształtach i rozmiarach.

Worki na wióry producent

Zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym zespołem, który dobierze dla Państwa worki filtracyjne na wióry oraz worki odpadowe na wióry. Wykonamy dla Państwo worek na wióry na wymiar, a także do konkretnego modelu odciągu. W naszej bazie danych posiadamy sprawdzone informacje na temat odciągów stolarskich większości renomowanych producentów, dlatego do przedstawienia oferty na worek na wióry wystarczy nam często sam model urządzenia. W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 15 814 55 55 lub poprzez formularz kontaktowy.