Producent instalacji filtrujących firma Nestro to wiodący dostawca filtrów oraz odpylaczy bazujący na wieloletnim doświadczeniu oraz wysokiej jakości wykorzystywanych materiałów. W swojej ofercie firma Nestro posiada zarówno odpylacze jak i stanowiskowe filtry workowe. W skład obu urządzeń wchodzą worki filtracyjne, które odpowiadają za przechwytywanie cząsteczek pyłu i zapewniają komfortową pracę i czyste powietrze na terenie zakładu.

Jak dobrać worki do odpylacza Nestro?

Produkując worki filtracyjne na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać worki filtracyjne pasujące do niemal wszystkich jednostek filtracyjnych, również tych produkcji firmy Nestro.

Dopasowanie worka filtracyjnego nie opiera się wyłącznie na ustaleniu dokładnych wymiarów takich jak średnica montażowa czy długość. Równie istotnym elementem odgrywającym ważną rolę przy wycenie worka filtracyjnego do odciągu Nestro jest rodzaj zastosowanego materiału. Nasi specjaliści, między innymi na podstawie informacji uzyskanych od Klientów, zajmują się doradztwem i pomocą w doborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Worki filtracyjne do instalacji Nestro z certyfikatem ATEX

Przy produkcji worków filtracyjnych, które wykorzystywane są w filtrach objętych certyfikatem ATEX korzystamy wyłącznie z materiałów filtracyjnych posiadających właściwości antyelektrostatyczne, potwierdzone certyfikatem DEKRA. Worki antyelektrostatyczne stosowane są między innymi w instalacjach filtracyjnych wykorzystywanych w przemyśle drzewnym.

Worki filtrujące do filtrów Nestro

Szycie worków filtracyjnych na zamówienie to gwarancja ich dokładnego dopasowania do jednostki odpylającej Nestro. Produkcja worka filtrującego poprzedzona jest zawsze zebraniem szczegółowego wywiadu, który pozwala na ustalenie rodzaju i charakterystyki filtrowanych pyłów. Zarówno stanowiskowe filtry workowe oraz odpylacze korzystają z technologii opierającej się o worki lub kieszenie filtracyjne, dlatego też tak istotne jest ich właściwe dobranie.

Jak zamówić worki do wyciągu Nestro?

Dział obsługi klienta firmy worki-24.pl dostępny jest dla Państwa zarówno telefonicznie i mailowo. Zachęcamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych na worki filtracyjne wykonywane na zamówienie i dopasowane do instalacji filtracyjnych Nestro.

worki filtrujące do filtrów nestro