Z uwagi na bardzo duże zróżnicowanie wkładów filtracyjnych oraz ich zastosowań przy wycenie tych elementów branych pod uwagę jest wiele zmiennych. Dużą rolę odgrywa też przemysł w jakim pracować będą produkowane worki filtracyjne. Determinuje on bowiem dobór materiału, który często stanowi największą składową ceny worków filtracyjnych.

Co składa się na cenę filtrów workowych?

Przy przygotowywaniu oferty i określaniu ceny rękawów filtracyjnych lub worków najistotniejsze jest ustalenie takich czynników jak: określenie rodzaju i wielkości filtrowanych elementów oraz sprawdzenie temperatury pracy. Obie te informacje pozwalają na dobranie odpowiedniego materiału, co znacząco może wpłynąć na koszt wykonania. Kolejnym etapem jest zapoznanie się ze sposobem mocowania filtrów w urządzeniu oraz wskazanie rodzajów zakończeń worka.

worki filtracyjne cena

Jakość wykonania worków filtracyjnych

W trakcie procesu doboru nowych worków filtracyjnych główną rolę odgrywa często cena. Warto jest jednak dokładnie porównać zarówno jakość zamawianych elementów, jak i materiał z jakiego są wykonane. Nieodpowiednio dobry rodzaj lub gramatura włókniny filtracyjnej może nie tylko nie zapewniać odpowiedniej wydajności, ale też znacznie skracać okres żywotności worków filtrujących. Pomimo niższej ceny, konieczność przeprowadzania znacznie częstych wymian oraz prac serwisowych sprawia, że w ujęciu długofalowym taki zakup staje się mniej korzystny dla Klienta.

Cennik worków filtracyjnych

Przez fakt, że na cenę elementów filtracyjnych wpływa tak wiele elementów, a jednocześnie istnieją tysiące kombinacji dotyczących wymiarów worka, nie możliwe jest jednoznaczne określenie sztywnego cennika filtrów workowych. Dodatkowo znaczącą rolę podczas tworzenia oferty odgrywa ilość zamawianych worków filtrujących. Dopiero po ustaleniu i potwierdzeniu wszystkich tych informacji możliwe jest stworzenie precyzyjnej wyceny worka filtracyjnego.

Jak wycenić worek filtracyjny?

W celu określenia zarówno ceny worków filtracyjnych, jak i sposobu ich wykonania oraz terminu realizacji zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego. Po jego otrzymaniu będziemy mogli dobrać najlepsze rozwiązanie, które jednocześnie będzie w stanie sprostać wymaganiom budżetowym. Wycena worków filtracyjnych zawiera nie tylko ich koszt, ale także informacje dotyczące zastosowanych mocowań oraz opisuje szczegóły techniczne wskazujące na jego wykończenie.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Kontakt, gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne dane kontaktowe.