Urządzenia odciągowe marki Schuko są jednymi z najpopularniejszych filtrów pracujących w polskich i europejskich firmach zajmujących się obróbką drewna i tworzyw sztucznych. Filtry Schuko EcoVar to jedne z najbardziej niezawodnych modeli urządzeń filtrujących marki Schuko.

Worki-24.pl od kilku lat zajmuje się produkcją worków filtracyjnych pasujących do urządzeń Schuko EcoVar. Worki filtracyjne do EcoVar są wykonywane na indywidualne zamówienie zgodnie z danymi przesłanymi przez klienta.

Worki do Schuko Ecovar

Nasza ofert obejmuje worki filtracyjne do Schuko EcoVar w dowolnych rozmiarach i konfiguracjach. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości włóknin filtracyjnych mają Państwo pewność, że worki filtracyjne EcoVar zapewnią najwyższej jakości filtrację.

Włókniny filtracyjne dobieramy dla naszych klientów z uwzględnieniem warunków panujących na filtrze, odpylanych materiałów oraz innych istotnych czynników. W naszej ofercie znajdą Państwo worki do urządzeń Schuko EcoVar z włóknin poliestrowych o gramaturach pasujących do odpylania wiórów z drewna litego, płyt meblowych czy tworzyw sztucznych. Stosowane przez nas włókniny do worków EcoVar są ponadto wyposażone w specjalne włókna stalowo-węglowe pozwalające na pracę worków filtracyjnych EcoVar w strefach zagrożenia wybuchem (Ex, ATEX).

Rodzaje worków filtracyjnych do Schuko EcoVar

W ofercie firmy Worki-24.pl znajdą Państwo worki filtracyjne do Schuko EcoVar 04 seria 2020, Schuko EcoVar 04 seria 2030 oraz Schuko Centro 3000.

Nasz wykwalifikowany zespół dobierze dla Państwa worki do filtrów Schuko EcoVar na podstawie modelu urządzenia, wymiarów lub przesłanego wzoru.

worki do schuko ecovar
impregnacja wodoodporna do worków filtracyjnych

Wykonywane przez nas worki do Schuko EcoVar mogą pracować zarówno w systemach z regeneracją mechaniczną jak i pneumatyczną. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości mocowań typu snapring, wybierając nasze worki do Schuko EcoVar, mają Państwo pewność, że urządzenie będzie szczelne, a wymiana worków do EcoVar przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Wykonując zamienniki worków do urządzeń Schuko EcoVar korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców materiałów. Stosowane przez nas włókniny posiadają stosowne atesty pozwalające na pracę w strefach Ex, a dodatkowo są szczegółowo badane pod kątem przepuszczalności powietrza tak, aby wybierając nasze worki Schuko Ecovar, mieli Państwo pewność najwyższej jakości produktu oraz bezpieczeństwa pracy.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem sprzedażowym, który chętnie doradzi i pomoże w doborze odpowiednich worków filtracyjnych Schuko EcoVar.

W naszej dotychczasowej pracy zaufało nam już bardzo wielu klientów, którzy wybrali zamienniki worków filtracyjnych Schuko EcoVar. Zachęcamy, by zostali Państwo jednym z nich!