Worki do urządzeń odpylających JKF

Producent urządzeń odpylających JKF to jeden z wiodących dostawców instalacji odpylających, dostarczający produkty o najwyższej jakości. W swojej ofercie posiada między innymi filtry takie jak JKF SuperBlower czy SuperJet, które cieszą się popularnością na polskim rynku i są chętnie wybieranymi jednostkami filtrującymi.

Worki filtracyjne do filtrów JKF

Produkując worki do odciągu JKF na wymiar mamy możliwość dopasowania ich do wszystkich urządzeń marki. Do wszystkich realizacji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy dopasować materiał filtracyjny precyzyjnie do wymagań konkretnej instalacji.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie profesjonalne materiały filtracyjne o zróżnicowanych gramaturach oraz obróbkach. Jedną z najczęściej spotykanych włóknin filtracyjnych jest poliester, który dzięki dodatkowym właściwościom (jak na przykład antyelektrostatyczność czy wodoodporność) doskonale sprawdza się w przypadku instalacji odpylających stosowanych w przemyśle drzewnym.

Worki do odciągu JKF najczęściej mocowanie są za pomocą specjalnych pierścieni rozprężnych, które umieszczane są w płycie sitowej. Snapringi, bo tak właśnie brzmi ich nazwa, stanowią integralną część worka i dopasowywane są ściśle do wymagań konkretnego filtra.

Jak często wymieniać worki odpylające w filtrach JKF?

Niestety niemożliwe jest jednoznaczne wskazanie „standardowego” czasu, po jakim należy wymienić worki filtracyjne. Cykle wymiany uzależnione są od bardzo wielu czynników, głównie od rodzaju filtrowanych elementów. Warto jest zaznaczyć, że przy odpowiednio dobranym materiale filtracyjnym i rozmiarze regeneracja worków odbywa się dużo skuteczniej, co z kolei przekłada się wprost na żywotność worków filtracyjnych. W przypadku systemów pneumatycznej regeneracji, które występują między innymi w filtrach marki JKF, bardzo istotne jest ich właściwe skalibrowanie oraz regularny serwis.

Cena worków filtracyjnych do filtra JKF

Do najważniejszych czynników, które mają wpływ na cenę zaliczyć można: rozmiar, rodzaj zastosowanego materiału, typ mocowania oraz zakończenia, ilość sztuk. Po ustaleniu wszystkich tych informacji oraz ustaleniu środowiska pracy worków, specjaliści działu obsługi klienta mają możliwość przesłania kompleksowej oferty na worki filtracyjne pasujące do odciągów JKF.

Zachęcamy do przesyłania zapytań ofertowych oraz kontaktu z naszym działem obsługi. Chętnie pomożemy w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań związanych z workami odpylającymi.

worki do odciągu jkf