Urządzenia filtrujące marki Felder to odciągi często spotykane w wielu zakładach zajmujących się między innymi obróbką drewna lub płyty meblowej. Model oznaczony symbolem AF to niewielkich rozmiarów mobilny odciąg, który zarówno umożliwia gromadzenie odpadów poprodukcyjnych, jak i filtrację zanieczyszczonego pyłem powietrza. Do oby tych procesów wykorzystywane są worki, a dzięki wykonaniu ich z właściwie dobranych materiałów mogą one wydajnie pracować zapewniając czyste otoczenie stanowiska pracy.

Worki odpylające do odciągu Felder

Wszystkie odciągi Felder AF wyposażone są w jeden worek filtrujący powietrze. Wykonanie go z profesjonalnej włókniny filtracyjnej znacznie podnosi wydajność oraz wydłuża jego żywotność i wytrzymałość. Dobór gramatury materiału oraz jego dodatkowych właściwości daje możliwość dopasowania worka do rodzaju filtrowanego pyłu. W przypadku zanieczyszczeń/pyłów o bardzo niewielkim rozmiarze wskazane jest zastosowanie materiału o gramaturze na tyle wysokiej, aby możliwe było ich skuteczne zatrzymanie przed wydostaniem się poza urządzenie. Szyte przez nas worki odpylające posiadają kanał do wygodnego wprowadzenia opaski zaciskowej, co zapewnia jej utrzymanie we właściwym miejscu przez cały czas pracy urządzenia.

Worki na odpad do odciągu Felder

Odciągi Felder AF wyposażone są w jeden (AF 12, AF 14, AF 16) lub dwa worki umożliwiające gromadzenie odpadu poprodukcyjnego (Felder AF 22). W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno worki foliowe jak i worki wykonanego z wytrzymałego materiału brezentowego. Worki foliowe do odciągu to rozwiązanie szczególnie chętnie wybierane przez firmy, który gromadzą w nich odpad i przekazują do dalszej utylizacji lub odsprzedaży. Brezentowe worki do odciągu charakteryzują się znacznie większą wytrzymałością mechaniczną i sprawdzą się między innymi w przypadku zbierania ciężkich oraz ostrych odpadów. Worki odpadowe wykonane z brezentu posiadają wygodne uchwyty do przenoszenia i opróżniania zawartości oraz, podobnie jak worki odpylające, kanał do wprowadzania opaski zaciskowej. Opaska zamocowana w kanele worka znacząco usprawnia jego ponowny montaż na urządzeniu.

Cena worków do odciągu Felder

Wszystkie produkowane przez nas worki, zarówno te filtrujące jak i odpadowe wykonywane są pod indywidualne zamówienie i szyte na wymiar. Dzięki temu może dopasować właściwy rozmiar i materiał do wszystkich modeli odciągów, również tych oznaczonych symbolem Felder AF. Zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego, które pozwoli nam na określenie ceny worków oraz wskazanie terminu realizacji oraz możliwych opcji dostawy.