Odciągi trocin marki Bernardo oferowane przez firmę Hafen to urządzenia, które na stałe zagościły w polskich stolarniach i zakładach zajmujących się obróbką drewna i płyt meblowych. Odciągi Bernardo dostępne są w wielu wariantach i są zróżnicowane pod kątem wydajności, co umożliwia dobranie ich precyzyjnie do potrzeb klienta.

Wszystkie odciągi trocin i wiórów Bernardo wyposażone są w worki odpadowe przeznaczone do zbierania odpadów poprodukcyjnych, takich jak: pył, trociny, wióry. Niemal wszystkie urządzenia odpylające posiadają także worki filtracyjne, których zadaniem jest dokładne oczyszczenie powietrza z pyłu i innych zanieczyszczeń powstałych przy obróbce drewna.

Produkowane przez nas worki filtrujące oraz worki zbiorcze wykonywane są na zamówienie, dlatego też jesteśmy w stanie dopasować je do wszystkich modeli odciągów Bernardo.

worki do odciągu bernardo

Worki filtracyjne do odciągu Bernardo

Wykonywane przez nas worki filtracyjne szyte są wyłącznie z włóknin filtracyjnych przeznaczonych do filtracji przemysłowej. Tego rodzaju materiał jest w stanie zapewnić wysoką skuteczność filtracji przy jednoczesnym utrzymaniu właściwej wydajności odciągu. Gramatura (grubość) włókniny stosowanej przy produkcji worka filtracyjnego dopasowywana jest przez naszych specjalistów indywidualnie do potrzeb klienta.

Worki odpadowe do urządzeń Bernardo

Wszystkie dostępne na rynku odciągi stolarskie Bernardo posiadają na swoim wyposażaniu worki zbiorcze przeznaczone do gromadzenia wiór i trocin. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę na worki odpadowe dopasowane do urządzeń odciągowych marki Bernardo. Worki zbiorcze dostępne są w dwóch wersjach.

  • worki foliowe na wióry i trociny – wykonane z mocnej folii LDPE

  • worki brezentowe do zbierania trocin i wiór – szyte na wymiar z wytrzymałego materiału brezentowego. Materiałowe worki odpadowe w standardzie posiadają kanał do wprowadzenia opaski zaciskowej oraz komplet uchwytów do przenoszenia i opróżniania.

Jak dopasować worki do odciągu Bernardo?

Wykonywane przez nas worki filtracyjne i worki odpadowe dopasowujemy do wszystkich modeli urządzeń Bernardo:

  • jednoworkowych – DC160, DC180, DC200, DC230, DC300, DC400, ASA3500

Składające się z jednego worka filtracyjnego (górnego) oraz jednego worka odpadowego.

  • dwuworkowych – DC500, ASA4500.

Wyposażonych w dwie sztuki worków filtrujących i dwa worki zbiorcze na odpady.

  • trzyworkowych i czteroworkowych – DC600, DC700, DC800

Najbardziej wydajne urządzenia posiadają na swoim wyposażeniu po trzy lub cztery worki górne filtracyjne oraz dolne do zbierania trocin i wiórów.

Jak złożyć zamówienie na worki do odciągu Bernardo?

W celu złożenie zamówienia zachęcamy do sprawdzenia zakładki Kontakt i przesłania zapytania ofertowego na wskazany adres mailowy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez nas worków do odciągu Bernardo szytych na zamówienie.