Polski producent systemów odpylania Nawara Serwis to bez wątpienia jeden z wiodących dostawców tego typu rozwiązań w Polsce. Firma zajmuje się nie tylko wdrażaniem gotowych instalacji, do których zaliczyć można między innymi filtr Rubin, filtr Topaz czy mobilny odpylacz Vacomax S3000, ale również przygotowuje produkty dopasowane i skrojone do potrzeb klienta.

Worki filtracyjne do filtrów Nawara Serwis

Wszystkie szyte przez nas worki wykonywane są pod indywidualne zamówienie, co pozwala na dopasowanie zarówno ich rozmiaru jak i wykonania do wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy Nawara. Produkując worki odpylające korzystamy z materiałów filtracyjnych dostosowanych do rodzaju filtrowanych zanieczyszczeń. Po konsultacji z klientem dobierany jest nie tylko rodzaj materiału, ale również gramatura czy wykończenie.

Przy wykonywaniu worków filtracyjnych do instalacji Nawara objętych certyfikatem ATEX wykorzystujemy włókniny filtracyjne o właściwościach antyelektrostatycznych.

worki do filtrów nawara serwis

Wymiana worków filtracyjnych w filtrach Nawara

Filtry workowe to elementy instalacji odpylającej, które podlegają regularnej wymianie. Jej częstotliwość uzależniona jest od wielu czynników, dlatego też praca filtra oraz samych worków powinna być cyklicznie sprawdzana. Zużyte worki filtracyjne, nawet mimo prób ich regeneracji, nie będą w stanie wrócić do swoich pierwotnych parametrów związanych między innymi z ich wydajnością oraz przepuszczalnością powietrza.

W przypadku filtracji pyłów, które gromadzą się na powierzchni worka utrudniając jego właściwą regenerację stosowany jest materiał z dodatkową membraną wykonaną z teflonu oznaczonego skrótem PTFE. Teflonowy worek filtracyjny zastosowany w filtrze Nawara zapewnia przede wszystkim wydłużenie żywotności oraz znacznie ułatwia przeprowadzanie regeneracji wykonywanej poprzez zamontowane w instalacji układy.

Worki filtracyjne na zamówienie

Jako producent worków filtracyjnych mamy możliwość wykonania worków filtracyjnych dopasowanych do potrzeb klienta oraz wymagań posiadanych przez niego instalacji odpylających. Szyjąc worki odpylające pasujące do filtrów Nawara jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom korzystne ceny oraz krótkie terminy realizacji.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowanych oraz kontaktu z działem obsługi klienta.