Producent instalacji odpylających Era ze Skawiny to firma o gruntowanej pozycji i dużym doświadczeniu w tworzeniu filtrów oraz kompleksowych urządzeń filtracyjnych. W swojej ofercie Era posiada przede wszystkim pulsacyjne filtry workowe, ale również cyklofiltry czy inne urządzenia wchodzące w skład instalacji filtracyjnych.

Worki filtracyjne w instalacjach ERA Skawina

W skład instalacji odpylających produkowanych przez firmę ERA wchodzić może nawet kilkaset sztuk worków filtracyjnych. Ilość oraz specyfika danego worka, w tym jego mocowanie, rozmiar czy rodzaj zastosowanego materiału zależy od konkretnej instalacji. Materiał worka filtracyjnego dobierany jest precyzyjnie do środowiska w jakim będzie pracować. Podczas ustalania wykonania i dopasowywania włókniny filtracyjnej istotnym aspektem jest także informacja, jakiego rodzaju cząstki podlegać będą procesowi odpylania.

Worek do filtra ERA – jak jest wykonany?

Tworząc worki filtracyjne pasujące do instalacji marki ERA staramy się ściśle dopasować do wymagań i potrzeb klienta. Wszystkie wykonywane przez nas worki odpylające szyte są na wymiar, co pozwala na ich dopasowanie do wszystkich urządzeń odpylających produkcji firmy ERA.

Przy instalacjach objętych certyfikatem ATEX stosujemy wyłącznie włókniny filtracyjne posiadające właściwości antyelektrostatyczne. Wykorzystywane przez nas profesjonalne materiały posiadają odpowiednie deklaracje potwierdzające ich właściwości, między innymi certyfikat DEKRA.

Worki do filtrów ERA – cena

Na końcową cenę worka filtracyjnego dopasowanego do instalacji ERA wpływ ma wiele czynników, do których zaliczyć można:

  • Rozmiar

  • Ilość sztuk

  • Rodzaj wykorzystanego materiału

  • Sposób mocowania

  • Wykończenie worka filtracyjnego

Zachęcamy do kontaktu z działem technicznym, gdzie nasi specjaliście po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu postarają się dopasować rozwiązanie, które jak najlepiej będzie spełniało Państwa oczekiwania oraz wymagania. Dla naszych klientów świadczymy również usługi serwisu urządzeń filtracyjnych, a także wymiany worków filtrujących.

Naszym klientom oferujemy nie tylko szeroki wachlarz materiałów, ale również krótkie terminy realizacji, które w połączeniu z atrakcyjnymi cenami pozwalają na przygotowanie najbardziej korzystnych ofert.

worki do filtrów era