Worki-24.pl jest jednym z czołowych polskich producentów filtrów nylonowych.

Filtry nylonowe są rodzajem filtrów wykonanych z poliamidu. Są one często stosowane do usuwania drobnych cząstek i innych substancji, takich jak piasek, rdza lub osady organiczne ze strumieni wody pitnej. Filtry te mogą być użyte do usuwania większych elementów mechanicznych, które mogłyby przedostać się do systemu dostarczania wody pitnej. Mogą one również pomagać chronić urządzenia hydrauliczne przed zanieczyszczeniami mechanicznymi oraz chemikaliami i biologicznymi.

Filtry z siatki nylonowej poliamidowej

filtry nylonoweW naszej ofercie znajdą Państwo filtry nylonowe wykonane z materiału w formie siatki. Filtry te występują w różnych efektywnościach (dokładnościach) filtracji od 1 do 2000 mikrometrów. Siatki na filtry nylonowe mają w związku z tym oczko o wielkości od 0,001 do 2mm.

Worki nylonowe oprócz filtracji mokrej stosowane są również w filtracji zanieczyszczeń w produkcji tworzyw sztucznych (np. folii) gdzie wymagane jest uzyskanie skutecznej filtracji lekkich frakcji odpadowych przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego przepływu powietrza przez materiał filtra nylonowego.

Filtracja mokra filtrami nylonowymi

W naszej ofercie znajdą Państwo filtry nylonowe w formie worków do filtracji mokrej miedzy innymi w czterech najpopularniejszych rozmiarach (1-4). Filtry w formie worków filtracyjnych są najczęściej wykończone pierścieniem z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej.

Są stosowane w wielu obudowach filtracyjnych przeznaczonych do filtracji wody procesowej od oczyszczalni ścieków po produkcje spożywczą.

worki nylonowe w formie siatkiDzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiału oferujemy filtry z atestem FDA, które są dopuszczone do produkcji żywności i leków.

Niestandardowe filtry nylonowe na zamówienie

Oprócz filtrów nylonowych w standardowych wymiarach nasi klienci mają również możliwość zamówienia niestandardowych filtrów nylonowych. Coraz większą popularnością cieszą się worki nylonowe przeznaczone m.in. do ekstrakcji z suszu konopnego oraz innych ziół stosowanych w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

W swojej pracy korzystamy tylko z najwyższej jakości siatek nylonowych od czołowych europejskich producentów materiałów filtracyjnych dzięki czemu oferujemy filtry nylonowe najwyższej jakości.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem który chętnie pomoże Państwu w doborze odpowiednich flirtów nylonowych.