Worki-24.pl od kilku lat dostarcza swoim klientom worki filtracyjne oraz worki na wióry do odciągów Felder. Jednym z produktów cieszących się największą popularnością są zamienniki worków na wióry Nr art. 02.1.015 Felder B = 850 mm. W naszej ofercie znajdą Państwo worki na wióry Felder wykonane z grubszej niż oryginalne folii oraz o większej pojemności niż oryginalne worki (Nr art. 02.1.015)

Worki na wióry B = 850 mm

Kontaktując się z naszą firmą lub składając zamówienie przez sklep internetowy zamówią Państwo zamienniki Worków odpadowych Felder pasujące do odciągów o średnicy przyłączeniowej 540 mm. W naszej ofercie posiadamy zamienniki worków na wióry B = 850 (Nr art. 02.1.015) marki Felder.

Oferujemy zamienniki worków na wióry pasujące do Felder o następujących parametrach:

Szerokość: 850 mm

Średnica: 541 mm

Wysokość: 1400 mm

Grubość folii: 120 mikrometrów

Kolor: słomkowy

Worki pasujące do odciągu Felder AF14. Felder AF 16 oraz Felder AF22.

Nasze zamienniki worków na wióry Felder (Nr art. 02.1.015) są wykonane z grubszej niż oryginalne folii z regranulatu dzięki temu są dużo bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki grubszej folii zamienniki worków na wióry Felder mogą być używane wielokrotnie.

worki na wiory do felder af

Worki na wióry Felder AF

Zamiennik worków Felder Nr art. 02.1.015 pasuje do trzech modeli odciągów:

  • Urządzenie odciągowe AF 14
  • Urządzenie odciągowe AF 16
  • Urządzenie odciągowe AF 22

Urządzenia odciągowe marki Felder to jedne z najpopularniejszych na rynku odpylaczy. Poza odciągami Felder zamienniki worków na wióry mogą być stosowane również w wielu innych odpylaczach o takich samych lub zbliżonych wymiarach.

Worek na wióry Felder zestaw

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo worki na wióry (zamiennik Felder Nr art. 02.1.015) w rozmiarze 540x1400x0,12 mm. Zamienniki worków na wióry Felder oferujemy w dwóch zestawach:

Oprócz zamienników worków na trociny Felder oferujemy inne worki foliowe w szerokim przedziale średnic, długości i grubości folii. Dostarczamy worki foliowe do Felder w ilościach detalicznych i hurtowych. W celu uzyskania indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Zachęcamy również do kontaktu w sprawie niestandardowych realizacji na worki foliowe. Nasi doradcy chętnie przygotują dla Państwa nie tylko oferty worków foliowych pasujących do Felder, ale również inne, wybrane przez Państwa worki foliowe na wymiar.