Gdańskie Zakłady Remontowo-Montażowe to jeden z najbardziej doświadczonych producentów maszyn na polskim rynku. Zakład produkuje filtry workowe typu FP i FN o szerokim zastosowaniu. Filtry workowe GZRM służą do separacji m.in. pyłów i wiórów w wielu gałęziach przemysłu. Producent szczyci się na swojej stronie, że jedną z głównych zalet filtrów GZRM jest nawrót powietrza, które zostało oczyszczone nawet w 99,98% co pozwala na znaczne ograniczenie strat energii.

Filtry GZRM to przede wszystkim jednostki modułowe pozwalające na dołączenie do układu dodatkowych modułów w celu zwiększenia jego wydajności. Filtry workowe GZRM są stosowane m.in. w przemyśle drzewnym, spożywczym i chemicznym. Instalacje mogą zostać wyposażone w zabezpieczania zgodne z dyrektywną ATEX oraz antystatyczne worki filtracyjne GZRM.

Worki do filtrów GZMR

Firma Worki-24 jest od kilku lat wiodącym producentem worków filtracyjnych na polskim rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi worki pasujące do filtrów GZRM. Dzięki naszemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom i najwyższej jakości materiałom dostarczamy zamienniki worków filtracyjnych GZRM szerokiej rzeszy klientów.

worki poliestrowe antystatyczne worki gzmr

Szeroki wybór worków do filtracji

Zamienniki worków filtracyjnych GZRM wykonujemy z szerokiej gamy najwyższej jakości materiałów filtracyjnych dzięki czemu macie Państwo pewność, że urządzenie będzie działało poprawnie. W ofercie Worki24 znajdą Państwo przede wszystkim worki filtracyjne poliestrowe pasujące do filtrów GZRM, ale też np. worki z aramidu, polipropylenu czy teflonu. Nasi doradcy nie tylko zaproponują Państwu odpowiedni gatunek materiału filtracyjnego na worki GZRM, który będzie spełniał wymagania jakościowe procesu produkcyjnego, ale również dobiorą taką gramaturę materiału, która pozwoli zoptymalizować wydajność worków filtracyjnych GZRM oraz pracę samego urządzenia.

W ofercie naszej firmy znają Państwo między innymi jeden z najpopularniejszych WOREK FILTRACYJNY GZRM 220X3850MM PE 500G wykonany z włókniny poliestrowej o gramaturze 500 g/m2.

worki filtracyjne wodoodporne gzmr

Wykonujemy również worki filtracyjne GZRM o innych wymiarach i wykończeniach.

Większość stosowanych przez nas materiałów filtracyjnych na worki GZRM posiada atest FDA i może być skutecznie stosowana w instalacjach odciągowych pracujących w procesach produkcji żywności. W naszej ofercie znajdą Państwo również worki GZRM z materiałów antystatycznych, które pozwalają na montaż w instalacjach w strefach zagrożenia wybuchem Ex objętych dyrektywą ATEX.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, która w ekspresowym tempie przygotuje dla Państwa ofertę na dostawę worków filtracyjnych pasujących do filtra GZRM. Wybierając naszą ofertę macie Państwo pewność zakupu worków filtracyjnych GZRM od polskiego, sprawdzonego dostawcy z bogatym doświadczeniem w dziedzinie filtracji przemysłowej.

Z naszymi doradcami skontaktują się Państwo pod numerem telefonu 15 814 55 55 lub pisząc na adres oferta@worki-24.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie worków filtracyjnych GZRM i nie tylko!