Urządzenia sygnowane markami Garant, Disa, Dantherm to jednostki licznie występujące w polskich zakładach produkcyjnych i stanowiące filar wielu instalacji filtracyjnych. Obecnie wszystkie wymienione podmioty działają w ramach spółki Nederman, jednak zarówno filtry Disa, Dantherm jak i Garant wciąż z powodzeniem funkcjonują w wielu układach filtrujących.

Filtry workowe do urządzenia Garant

Worki filtracyjne w filtrach Garant występują najczęściej w formie kieszeni zszytych na płasko. Wykończenie wykonane z uszczelki filcowej jest nie tylko gwarancją uzyskania odpowiedniej szczelności kieszeni filtracyjnej Garant, ale także umożliwia jej montaż w jednostce odpylającej. Wykonując kieszeń filtracyjną Garant stosujemy wyłącznie profesjonalne włókniny filtracyjne, których parametry techniczne spełniają wymagania filtra oraz procesu w jakim będą używane.

Worki filtracyjne do filtrów Disa

Jednostki filtracyjne Disa to profesjonalne urządzenia, w skład których wchodzą filtry workowe, między innymi typu Disa Superbag. Worki filtracyjne wykorzystywane w filtrach Disa posiadają rozprężne mocowanie typu snapring, które umożliwia ich szczelny i dokładny montaż w płycie otworowej. Wykonując worki filtrujące do urządzeń Disa stosujemy głównie włókniny filtracyjne o właściwościach antyelektrostatycznych, których gramatura oraz dodatkowe obróbki dobierane są indywidualnie. Pozwala to na stworzenie filtra workowego o optymalnych parametrach, który dobrze sprawdzi się w pracy w jednostkach filtracyjnych Disa.

Worki odpylające do jednostki Dantherm

Filtry workowe występujące w instalacjach filtracyjnych marki Dantherm, między innymi w jednostkach NFP Mini, to elementy, których zadaniem jest przefiltrowanie powietrza z pyłów oraz innych zanieczyszczeń powstałych w rozmaitych procesach produkcyjnych. Wykonując worki filtracyjne do filtrów Dantherm jesteśmy w stanie przygotować je pod dokładne potrzeby naszych klientów, a tym samym zmaksymalizować wydajność oraz dokładność filtracji.

Wycena worków filtracyjnych

Cena filtrów workowych do urządzeń Disa, Garant oraz Dantherm uzależniona jest od wielu czynników, do których zaliczyć można przede wszystkim rozmiar, rodzaj materiału oraz sposób mocowania i wykończenia. Dla uzyskania dokładnej wyceny oraz kompleksowej oferty zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który chętnie odpowie na Państwa pytania oraz zapytania ofertowe.

WORKI FILTRACYJNE DO JEDNOSTEK GARANT, DISA I DANTHERM