Produkty marki Stolmat kierowane są przede wszystkim do przedsiębiorstw działających w branży drzewnej i meblarskiej. Oferowane przez nich odpylacze oraz nieco mniejsze odciągi wykorzystywane są przez wiele zakładów zajmujących się między innymi obróbką oraz płyt. W naszej ofercie znajdują się zarówno worki pasujące do modeli Stolmat ST jak i wersji oznaczonych symbolem SF.

Odpylanie powietrza w odciągach Stolmat

Urządzenia odpylające produkowane przez firmę Stolmat wyposażone są w filtry workowe, które pełnią kluczową rolę w procesie oczyszczania powietrza i zatrzymywania zanieczyszczeń. Materiał z jakiego wykonujemy nasze worki filtracyjne zawsze dobierany jest indywidulanie do potrzeb Klienta. Dzięki temu udaje się utrzymać wysoką wydajność jednostki filtracyjnej przy jednoczesnym przeprowadzaniu skutecznej filtracji. Poza doborem właściwej gramatury (grubości) materiału równie istotne są dodatkowe właściwości takie jak: antyelektrostatyczność, wodoodporność czy użycie materiału pokrytego teflonem (PTFE). Odpowiednio dobrany oraz regularnie regenerowany worek filtracyjny to gwarancja jego długiej i skutecznej pracy.

Mocowania oraz wykończenia worków filtracyjnych są ustalane w trakcie procesu zamówienia razem z doradcą technicznym.

Wycena worków do odciągu

Szyte przez nas worki filtracyjne oraz worki odpadowe pasujące do urządzeń Stolmat tworzone są zawsze pod indywidualne zamówienie, dzięki czemu dopasowane są do potrzeb naszych Klientów. Z uwagi na wiele zmiennych wpływających na cenę końcową, w celu uzyskania najbardziej precyzyjnej wyceny zachęcamy do kontaktu i przesłania zapytania ofertowego.

Worki odpadowe – gromadzenie odpadów poprodukcyjnych

W większości modeli odciągów marki Stolmat znajdują się worki przeznaczone do zbierania odpadów takich jak: trociny, wióry czy inne resztki powstałe w procesie produkcji. Szyte przez nas worki odpadowe wykonane są z brezentu, który odznacza się wysoką szczelnością oraz wytrzymałością. Wszystkie worki posiadają komplet dwóch lub czterech uchwytów (na ich ilość wpływa głównie średnica worka), a także kanał dedykowany do wprowadzenia opaski zaciskowej. Dla klientów, którzy wióry czy trociny przechowują w workach odpadowych i w ten sposób kierują do dalszej odsprzedaży lub utylizacji przygotowaliśmy ofertę worków foliowych występujących w kilku najbardziej popularnych rozmiarach. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie dostępne są wszystkie modele worków foliowych znajdujące się w naszej ofercie.

worki do odpylaczy i odciągów stolmat