worki do odciągu walter

Worki do odciągów trocin Walter – model OT-4

Czteroworkowy odciąg trocin OT-4 produkcji firmy Walter to urządzenie, które znacznie ułatwia zbieranie odpadów poprodukcyjnych oraz oczyszczanie powietrza z pyłów powstałych przy obróbce drewna oraz płyt meblarskich. OT-4 to odciąg składający się z czterech worków filtracyjnych (górnych) oraz takiej samej ilości worków dolnych, odpadowych.

Worki filtracyjne w urządzeniu Walter OT-4

Worek filtracyjny to produkt, którego zadaniem jest oczyszczenie powietrza z pyłów, które są nieodłącznym elementem pracy z drewnem oraz płytą MDF. Właściwie dobrane worki filtracyjne to nie tylko gwarancja uporządkowanego miejsca pracy. Pozwalają one również na zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa pracy znacznie ograniczając lub nawet całkowicie eliminując wdychanie szkodliwych pyłów.

Wszystkie oferowane przez nas górne worki do odciągu wykonywane są z profesjonalnych włóknin filtracyjnych, których gramatura dobierana jest indywidualnie do potrzeb klienta.

Worki zbiorcze do odciągu Walter OT-4

Odciąg trocin i wiórów Walter OT-4 wyposażony jest w komplet 4 sztuk worków przeznaczonych do gromadzenia odpadów poprodukcyjnych. W naszej ofercie znajdują się zarówno worki dolne wykonane z materiału brezentowego z wygodnymi uchwytami do przenoszenia oraz worki foliowe wykonane z folii LDPE dostępne w dwóch grubościach: 0,1 oraz 0,15mm.

Odciąg Walter OT-4 – jakie worki dobrać?

Wszystkie wykonywane przez nas produkty, zarówno worki filtracyjne jak i worki odpadowe dobierane są do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie wykonać worki w dowolnym rozmiarze dopasowanym do konkretnej jednostki filtracyjnej. Nasz dział techniczny oferuje także pomoc w doborze odpowiedniego materiału, który będzie w stanie zapewnić wysoki poziom filtracji przy jednoczesnym utrzymaniu wydajności urządzenia.

Cena worków do odciągu

Do najważniejszych czynników wpływający na cenę worków do odciągu zaliczyć można przede wszystkim wymiar (zarówno średnicę jak i długość) oraz rodzaj materiału, z jakiego wykonane zostały worki. Dodatkowo, przy zamówieniach na większe ilości jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne rabaty.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania indywidualnej wyceny.