worki do odciągu tywent

Odciągi trocin i wiórów produkcji firmy Tywent to jedne z najczęściej spotykanych urządzeń w polskich stolarniach i zakładach zajmujących się obróbką drewna oraz płyt meblowych. Szeroki wachlarz urządzeń odpylających tej marki pozwala na dobranie odpowiedniego odciągu do indywidulanych potrzeb danego zakładu.

Worki filtracyjne pasujące do odciągu Tywent

Wszystkie odciągi marki Tywent na swoim wyposażeniu posiadają worki filtracyjne, których zadaniem jest oczyszczenie powietrza z pyłu i odpadów powstałych przy obróbce drewna. W zależności od modelu liczba worków odpylających waha się od 1 do 4 sztuk.

  • Model ZOT 1N oraz ZOP 1 posiada jeden worek filtracyjny

  • Urządzenia ZOT 2N oraz ZOT 4/2 składają się z dwóch worków odpylających

  • Największy odciąg trocin marki Tywent ZOT 4 wyposażony jest aż w 4 worki filtracyjne

Worki na trociny i wióry do odciągu Tywent

W większości modeli odciągów Tywent występują worki zbiorcze na odpady pozwalające na zgromadzenie trocin, wiórów i innych odpadów poprodukcyjnych.

Dla naszych klientów oferujemy dwa rodzaje worków zbiorczych:

  • Worki odpadowe płócienne – wykonane z wytrzymałego, nieprzepuszczalnego materiału brezentowego. W standardowym wykonaniu posiadają one kanał do wprowadzenia opaski zaciskowej oraz wygodne uchwyty wykorzystywane przy opróżnianiu odpadów.
  • Worki odpadowe foliowe – występujące w dwóch grubościach folii 0,1 oraz 0,15mm. Worki foliowe poleca są szczególnie w przypadku magazynowania opadów, takich jak trociny czy wióry.

Worki do odciągu trocin i wiórów na zamówienie

Dzięki wykonywaniu zarówno worków filtracyjnych, jak i worków odpadowych na wymiar możemy dopasować je do wszystkich urządzeń odpalających. Chętnie pomożemy w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu z nami. Doradcy techniczni chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Jak dobrać odpowiedni worek filtracyjny?

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem worków filtracyjnych na wymiar – pod indywidualne zamówienie. Pozwala to na niezwykle dokładne dopasowanie worków odpylających do konkretnego urządzenia, również tego produkcji firmy Tywent. Po ustaleniu średnicy oraz długości worka filtrującego jesteśmy w stanie wykonać produkt idealnie pasujący do odciągu trocin.