Filtry workowe do instalacji Schuko

Instalacje niemieckiej firmy Schuko są jednymi z najpopularniejszych używanych obecnie filtrów w Polsce. Tworzone jako instalacje jedno lub wielomodułowe zapewniają bardzo wysoką jakość filtracji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów materiałów eksploatacyjnych – w tym worków filtracyjnych. Odciągi marki Schuko są dostępne w wielu wariantach zróżnicowanych pod kątem wydajności i skuteczności filtracji dzięki czemu mają wiele zastosowań.

Tworząc wszystkie nasze produkty na zamówienie jesteśmy w stanie dopasować worki do odciągu Schuko każdego rodzaju.

Worki do odciągu Schuko szyte na zamówienie

Worki filtracyjne do odciągów Schuko wykonywane są z najwyższej jakości materiałów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Filtry workowe pasujące do jednostek Schuko wykonywane są z antystatycznej, poliestrowej włókniny igłowanej, która jest w stanie zagwarantować długi czas użytkowania i odpowiednią żywotność worka. W zależności od filtrowanych odpadów, takich jak drobne pyły, wióry czy trociny powstałych przy obróbce drewna oraz płyty meblowej, nasz zespół dobierze dla Państwa worki do instalacji Schuko o odpowiedniej gramaturze. Wszystkie stosowane przez nas materiały posiadają stosowne atesty i spełniają wymogi przeciwpożarowe, między innymi do stosowania w jednostkach objętych certyfikatem ATEX.

worki do odciagu schuko

W celu przygotowania oferty na worki do odciągu Schuko zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Dla uzyskania jak najlepszego dopasowania odpowiednich zamienników worków SchukoCone® oraz pozostałych worków filtrujących prosimy o przesłanie zapytania ofertowego na adres naszego biura lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 15 814 55 55.

Po określeniu podstawowych parametrów worków filtracyjnych Schuko takich jak średnica i długość nasz zespól przygotuje dla Państwa kompleksową wycenę oraz doradzi jaki rodzaj mocowania worków należy zastosować. Nasi doradcy pomogą również w doborze odpowiedniego materiału spełniającego wszelkie wymagania.

worki-24.pl jest producentem zamienników worków Schuko przeznaczonych zarówno do przemysłowych filtrów odpylających typu Validus jak i do nowoczesnych odpylaczy mobilnych Vacomat. Produkujemy także worki filtracyjne pasujące do odpylaczy z serii: Vacomat 140/160 XP, Vacomat 180 XP, Vacomat 200 XP, Vacomat 250 XP, Vacomat 300 XP, Vacomat 350 XP, Vacomat 350 XP TWIN i wielu innych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami celem wyboru odpowiednich worków filtracyjnych dopasowanych do jednostek filtracyjnych marki Schuko.