Producent urządzeń oraz instalacji odpylających Nederman to jedna w wiodących firm w branży związanej z filtracją powietrza. W swojej ofercie marka Nederman posiada szeroki wachlarz produktów dopasowanych zarówno do niewielkich zakładów produkcyjnych, jak i rozbudowanych przedsiębiorstw posiadających kompleksowe systemy odpylania.

Worki do odciągu Nederman

Worki filtracyjne szyte na wymiar to kluczowy składnik naszej oferty. Jesteśmy w stanie wykonać worki odpylające w dowolnym rozmiarze oraz posiadające zakończenia i mocowania dostosowane do wymagań montażowych urządzenia Nederman.

Jako producent worków filtracyjnych mamy możliwość dopasować szyte przez nas kieszenie filtracyjne, rękawy czy worki odpylające do wszystkich urządzeń filtracyjnych marki Nederman. Wykonujemy nie tylko worki odpylające pasujące do modułów MJB, ale również do mniejszych jednostek takich jak Nederman MiniFilter. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się płaskie kieszenie filtracyjne, które odpowiadają elementom urządzeń Nederman Filtr FS oraz Nederman Filtr FD.

Oprócz wymienionych wyżej modeli, zajmujemy się również produkcją wkładów filtracyjnych dopasowanych do urządzeń Nederman:

  • Filter Max

  • Flex Filter

  • MJC

  • Auto-M

Wkłady filtracyjne w filtrach Nederman – rodzaje

Do najbardziej popularnych wkładów filtracyjnych występujących w branży filtracji, w tym również w urządzeniach marki Nederman, zaliczyć można worki odpylające oraz kieszenie filtracyjne. Oba te produkty różni przede wszystkim kształt. Worki filtracyjne występują najczęściej w formie walca zakończonego dnem, natomiast kieszeń to element odpylający zszyty na płasko, zakończony najczęściej uszczelką, której zadaniem jest również uszczelnienie mocowania worek – filtr.

Zarówno worki filtracyjne jak i kieszenie odpylające jesteśmy w stanie wykonać z materiału, którego parametry dopasowane są do procesu filtracji, w jakim będą pracować.

Worki filtracyjne dopasowane do filtrów Nederman - cena

W celu uzyskania kompleksowej wyceny i zapoznania się z naszą pełną ofertą produkcji wkładów filtracyjnych zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego. Pracownicy działu klienta postarają się w najkrótszym możliwym czasie przesłać Państwu pełną wycenę wraz z szczegółami technicznymi naszej oferty.

worki do odciągu nederman