W ofercie firmy Worki-24.pl znajdą Państwo szeroką gamę worków do odciągu trocin Jaroma DQBA. Odciągi Jaroma są jedną z wiodących marek dostarczających odciągi do trocin na polskim rynku. Worki do odciągu Jaroma szyjemy na miarę w zależności od modelu odciągu. W naszej ofercie znajdą Państwo worki filtracyjne, worki odpadowe, a także worki foliowe do odciągu Jaroma DQBA.

Worki filtracyjne do odciągów trocin Jaroma

W naszej ofercie znajdą Państwo worki filtracyjne do odciągów firmy Jaroma przeznaczone do filtracji pyłów ze stolarni i obróbki drewna. Nasze worki filtracyjne szyjemy z najwyższej jakości materiałów filtracyjnych o gramaturach dobranych indywidualnie pod klienta. Worki odpylające Jaroma DQBA są wykonywane na wymiar pod konkretny model odciągu Jaroma. Gramaturę materiału na worki filtracyjne do odciągu Jaroma dobieramy w zależności od zastosowania. Dla grubszych pyłów z litego drewna proponujemy naszym klientom worki filtracyjne pasujące do odciągów Jaroma wykonane z poliestru o gramaturze 350 g/m2. Dla bardzo drobnych pyłów powstających przy cięciu lub szlifowaniu płyty meblowej polecamy worki filtrujące do Jaroma wykonane z włókniny poliestrowej o gramaturze 400 g/m2. Nasze worki filtracyjne do Jaroma DQBA wykonujemy, w odróżnieniu od innych producentów, z materiałów z wykończeniem antystatycznym. Dodatkowo, możemy zaoferować naszym klientom worki do odciągów Jaroma z impregnacją wodo-olejoodporną.

worki do odciągu jaroma dqba

Worki na wióry Jaroma

Oferujemy wykonanie autorskich worków odpadowych do odciągów Jaroma. Wykonane z mocnego materiału brezentowego worki na trociny Jaroma doskonale sprawdzają się jako worki odpadowe wielokrotnego użytku. Każdy worek jest wykonany pod indywidualne zamówienie na podstawie wymiarów pasujących do odciągów Jaroma DQBA. W naszych workach poza solidnym wykonaniem oferujemy wygodne uszy do przenoszenia oraz kanał na opaskę zaciskową. Worki na wióry pasujące do Jaroma DQBA sprzedajemy również w kompletach z zaciskową opaską sprężynową własnej produkcji. Realizujemy również indywidualne zamówienia na worki na odpady do odciągu marki Jaroma.

worki na wióry jaroma
worki foliowe do jaroma

Worki foliowe do Jaroma

W ofercie firmy Worki-24.pl oraz sklepu Techniczne24.pl znajdą Państwo, poza workami filtracyjnymi oraz workami na wióry, także wysokiej jakości worki foliowe. Worki foliowe do Jaroma są wykorzystywane przez klientów, którzy składują wióry i nie mają możliwości korzystania z worków odpadowych wielokrotnego użytku. Oferujemy dostawy worków foliowych pasujących do Jaroma DQBA w paczkach już od 10 sztuk. Worki foliowe do odciągu Jaroma pochodzą od polskiego producenta i są wykonane z mocnej folii LDPE o grubości 100 lub 150 mikronów.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy na dostawy worków filtracyjnych do Jaroma DQBA. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 15 814 55 55 lub poprzez formularz kontaktowy.