Holzing to producent zarówno niewielkich odciągów stanowiskowych jak i dużych jednostek mieszczących kilkadziesiąt worków filtracyjnych.  Szycie worków na wymiar pozwala na dopasowanie worków odpylających do wszystkich modeli filtrów. Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie przygotować worki filtrujące oraz odpadowe dopasowane do rodzaju filtrowanych elementów, co znacznie zwiększa ich wytrzymałość oraz żywotność.

Holzing AF – odciągi do trocin i wiórów

Seria urządzeń Holzing AF zawiera od jednego do trzech kompletów worków. Modele AF 1080 oraz AF 2480 wyposażone są w jeden worek górny (filtrujący) oraz jeden worek na odpady (dolny). Odciąg AF 3880 składa się z dwóch worków filtracyjnych i dwóch worków odpadowych. Największe urządzenie linii AF wyciąg o numerze AF 4560 pozwala na zamontowanie trzech worków filtrujących i trzech worków zbiorczych.

worki filtracyjne do odciągu holzing
przemysłowe worki filtracyjne producent holzing

Holzing RLA – jednostki filtracyjne o zwiększonej wydajności

Odpylacze sygnowane oznaczeniem RLA to znacznie większe urządzenia niż opisane wyżej odciągi Holzing AF. W zależności od modelu składają się one tylko z kompletu worków filtracyjnych lub zarówno z worków górnych jak i tych pozwalających na zbieranie odpadu poprodukcyjnego.

Poniżej przygotowaliśmy listę przedstawiającą najpopularniejsze urządzenia tej serii oraz liczbę worków jakie mieszczą:

  • Holzing 125 – 18 sztuk
  • Holzing 160 – 25 sztuk
  • Holzing RLA 200 – 35 sztuk
  • Holzing RLA 300 – 45 sztuk
  • Holzing RLA 400 – 58 sztuk
  • Holzing RLA 500 – 45 sztuk + 6 worków odpadowych
  • Holzing RLA 600 – 45 sztuk + 8 worków odpadowych
  • Holzing RLA 700 – 45 sztuk + 10 worków odpadowych

Do serii RLA przygotowujemy worki ze specjalnymi mocowaniami rozprężnymi, które zwiększają szczelność oraz usprawniają montaż worków w filtrze.

Worki do odciągu szyte na wymiar

Dzięki możliwości wykonania worków odpylających na zamówienie jesteśmy w stanie dopasować je do wszystkich modeli urządzeń, zarówno niewielkich odciągów jak i dużych jednostek odpylających. Odpowiedni dobór materiału filtracyjnego pozwala na skuteczne zatrzymanie pyłów przy jednoczesnym zachowaniu właściwej wydajności odpylacza. W naszej ofercie znajdą Państwo także dwa rodzaje worków odpadowych: worki foliowe oraz worki płócienne wykonane z mocnego i wytrzymałego brezentu.

Worki do odciągu Holzing – cena

Cena zarówno w przypadku worków odpylających jak i tych zbiorczych zależy głównie od dwóch czynników tj. rozmiaru oraz zamawianej ilości sztuk. Chętnie przygotujemy dla Państwa szczegółową wycenę. Zachęcamy do kontaktu.

worki na odpady do odciągu trocin holzing