Filtrowent to doświadczony polski producent odciągów oraz instalacji filtracyjnych i systemów odpylania. W gamie swoich produktów posiada między innymi jednostki odpylające takie jak modułową konstrukcję EkoFiltr czy nieco mniejszy odciągi MDF, w skład których wchodzą worki do odciągu Filtrowent.

Worki do odciągu Filtrowent - jakie dobrać?

Jako producent worków filtracyjnych jesteśmy w stanie wykonać produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta dobierając nie tylko rozmiar oraz rodzaj mocowania, ale również materiał dopasowany dokładnie do zapotrzebowania i rodzaju odpylanych pyłów.

Do wszystkich realizacji, również tych obejmujących szycie worków filtracyjnych na wymiar do jednostek marki Filtrowent, podchodzimy indywidualnie starając się na podstawie informacji otrzymanych od Klientów wspólnie wypracować najkorzystniejsze rozwiązania.

Worki do odciągu Filtrowent posiadają integralne, rozprężne mocowanie typu snapring, które gwarantują im szczelny montaż w urządzeniu filtracyjnym. Właściwe dopasowanie rozmiaru mocowania filtra workowego pozwala na uniknięcie wydostawania się zanieczyszczeń oraz pyłów poza układ filtracyjny.

Wymiana worków filtracyjnych w filtrze marki Filtrowent

Dla uzupełnienia naszej oferty oprócz produkcji worków filtracyjnych na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać również kompleksowy serwis jednostek filtracyjnych polegający na wymianie oraz montażu nowych filtrów workowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, prace serwisowe na filtrze wykonywane są także w weekendy oraz w trakcie postojów w zakładach produkcyjnych.

Cena worków filtracyjnych na wymiar

Na finalną cenę wszystkich elementów filtrujących: kieszeni, worków oraz rękawów filtracyjnych składa się kilka kluczowych czynników, a mianowicie: średnica lub szerokość, długość całkowita, typ zastosowanego mocowania oraz wybrany rodzaj wykończenia worka. Nasz dział techniczny chętnie doradzi Państwu w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania, które dostosowane będzie do wymagań jednostki filtracyjnej oraz potrzeb Klienta. Po ustaleniu dokładnej specyfikacji filtra workowego specjaliści ds. obsługi klienta przygotowują kompleksową ofertę wraz z dokładną wyceną oraz parametrami technicznymi.

worki do odciągu filtrowent