worki do odciągu cormak

Urządzenia odciągowe marki Cormak to maszyny niezwykle często spotykane w stolarniach oraz zakładach najmujących się obróbką drewna. W ofercie firmy znajdują się zarówno niewielkie odciągi stanowiskowe, jak i duże przemysłowe odciągi pyłów.

Niezależnie od wielkości urządzania znaczna większość odciągów marki Cormak posiada zarówno:

  • worki filtracyjne (tzw. worki górne), których celem jest jak najbardziej dokładne oczyszczenie powietrza z cząsteczek pyłu

  • worki zbiorcze, odpadowe (tzw. worki dolne) służące do gromadzenia odpadów poprodukcyjnych, takich jak wióry czy trociny.

Jesteśmy w stanie wykonać worki obu typów pasujące do wszystkich modeli odciągów trocin i wiórów oferowanych przez markę Cormak.

Worki filtracyjne występujące w odciągach Cormak

Szyte przez nas worki filtrujące dopasowane rozmiarem do urządzeń odciągowych firmy Cormak wykonujemy wyłącznie z profesjonalnych włóknin filtracyjnych, których gramatura dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb klienta. Zastosowanie właściwego materiału zapewnia przede wszystkim utrzymanie bardzo dużej żywotności worków oraz nie zaburza wydajności samego urządzenia.

Worki zbiorcze na wióry i trociny

Stanowiskowe odciągi marki Cormak posiadają od jednego do czterech sztuk worków przeznaczonych do zbierania odpadów. W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje worków dolnych:

  • worki odpadowe wykonane z wytrzymałej folii LDPE

  • worki zbiorcze szyte na wymiar z mocnego materiału brezentowego (w standardowym wykonaniu posiadające komplet dwóch uchwytów do przenoszenia oraz kanał do wprowadzenia opaski zaciskowej).

Jakie worki odciągowe wybrać?

Dla naszych klientów wykonujemy komplety worków do modeli:

  • jednoworkowych – FM230, FM250, FM300

Wyposażone w jeden worek górny oraz jeden worek dolny, odpadowy.

  • dwuworkowych – FM300S, FM2200

Każde z urządzeń posiada 2 komplety worków: dwa worki filtracyjne oraz dwa worki dolne

  • trzyworkowych i czteroworkowych – FM350, FM470

Te największe odciągi stanowiskowe wyposażone są w aż trzy lub cztery zestawy worków.

  • przemysłowych – DCV4500, DCV5200, DCV6500, DCV8900

Ten rodzaj urządzenia na swoim wyposażeniu posiada od 18 aż do 45 sztuk worków filtracyjnych.

Jak zamówić worki do odciągu trocin Cormak?

W celu uzyskania indywidualnej wyceny oraz złożenia zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz udzielimy wszelkich informacji na temat oferowanych przez nas produktów.