W ofercie urządzeń filtracyjnych marki Aerotech znaleźć można nie tylko niewielkie odciągi stanowiskowe, ale również rozbudowane systemy filtrujące zapewniające najwyższą wydajność filtracji. Znaczna większość jednostek odpylających Aerotech wyposażona jest w filtry workowe, które odpowiadają za wychwycenie pyłów i innych zanieczyszczeń zapobiegając przed ich przedostawaniem się do powietrza.

Worki filtracyjne do filtrów Aerotech

Oferowane przez nas worki odpylające pasujące do urządzeń Aerotech wykonywane są z profesjonalnych materiałów filtracyjnych o gramaturze (grubości) dobranej do konkretnego procesu filtracji. W przeciwieństwie do worków wykonywanych z różnego rodzaju tkanin czy płótna są one znacznie bardziej wytrzymałe oraz gwarantują utrzymanie bardzo dobrego stosunku wydajności urządzania do jakości i dokładności filtracji. Worek odpylający wykonany z właściwie dobranej włókniny filtracyjnej np. o właściwościach antystatycznych pozwala na podniesienie bezpieczeństwa pracy filtra. Stalowe włókna znajdujące się w materiale z jakiego wykonany jest worek filtrujący pozwalają na odprowadzanie powstałych ładunków elektrostatycznych.

Gromadzenie odpadów w odciągach Aerotech

W jednostkach marki Aerotech oprócz worków filtrujących znaleźć można także tzw. worki odpadowe, których głównym zadaniem jest zbieranie powstałych odpadów poprodukcyjnych, takich jak np. wióry czy trociny. W naszej ofercie znajdują się zarówno worki foliowe, sprawdzające się przede wszystkim w przypadku gromadzenia odpadu, jak i znacznie bardziej wytrzymałe worki wykonane z brezentu. Wykonane na wymiar worki brezentowe posiadają między innymi kanał do wprowadzenia opaski zaciskowej oraz uchwyty ułatwiające opróżnianie zawartości. Dzięki wykonaniu worków pod zamówienie jesteśmy w stanie dopasować je do wszystkich urządzeń marki Aerotech, także do jednych z popularniejszych odciągów oznaczonych symbolem OWP.

Worki do odciągu na wymiar - cena

Wszystkie szyte przez nas worki do odciągów oraz większych jednostek filtracyjnych wykonywane są pod indywidualne zamówienie. Pozwala to przede wszystkim na dokładne dopasowanie wymiarów oraz dobranie najbardziej odpowiedniego materiału – włókniny filtracyjnej. Dzięki szyciu na miarę jesteśmy w stanie dopasować nasze worki do wszystkich modeli odciągów oferowanych przez Aerotech takich jak: OWW, OWP, OW czy BOWW. Z uwagi na wiele czynników wpływających na ostateczną cenę produktu (ilość sztuk, rodzaj zastosowanego materiału, mocowanie oraz wykończenie worka) dla naszych Klientów przygotowujemy indywidualne wyceny biorące pod uwagę wszystkie wymienione zmienne.