worki do odciągów holzmann

Odciągi do wiórów i trocin marki Holzmann należą do jednych z popularniejszych tego typu maszyn używanych w naszym kraju. Firma oferuje zarówno maszyny z jednym, dwoma oraz trzema kompletami worków do odciągu.

W naszej ofercie znajdują się dedykowane worki filtracyjne (górne) oraz odpadowe (dolne) dopasowane do wszystkich modeli odciągów Holzmann. Sprawdzą się one przede wszystkim do pracy w stolarni, gdzie bez problemu poradzą sobie z odciąganiem i filtrowaniem pyłów, trocin czy wiór pochodzących ze strugarek, pił i innych maszyn stolarskich.

Worki filtracyjne do odciągu Holzmann

Wszystkie szyte przez nas worki do odciągu Holzmann wykonane są z profesjonalnej włókniny filtracyjnej o gramaturze dopasowanej do rodzaju filtrowanych elementów. Zapewnia to utrzymanie odpowiedniej wydajność urządzenia przy jednoczesnym ograniczeniu wydostawania się niechcianych pyłów na zewnętrz worka.

Worki odpadowe do odciągu trocin

Odciągi do wiórów i trocin posiadają jeden, dwa lub trzy worki pozwalające na gromadzenie odpadu. Dolne worki do odciągu pasujące do maszyn Holzmann oferujemy naszym klientom w dwóch wariantach:

  • Worki dolne wykonane z materiału brezentowego
  • Worki foliowe z regranulatu

Jakie worki odciągowe wybrać?

Dla naszych klientów wykonujemy komplety worków do modeli:

  • jednoworkowych – ABS 850, ABS 1080, ABS 1500, ABS 2480 oraz ABS 3000

Wyposażone w jeden worek górny oraz jeden worek dolny, odpadowy.

  • dwuworkowych – ABS 3880, ABS 4000 oraz ABS 5000

Każde z urządzeń posiada 2 komplety worków: dwa worki filtracyjne oraz dwa worki dolne

  • trzyworkowych – ABS 4560

Ten największy odciąg wyposażony jest w aż trzy zestawy worków: trzy worki górne i trzy worki brezentowe lub foliowe.

  • ze zwiększoną powierzchnią filtracyjną – ABS 5340

Ten model posiada zamontowany worek filtracyjny o zwiększonej powierzchni filtracyjnej. Pomimo zachowania standardowej średnicy przyłączeniowej, dodatkowe odnogi pozwalają na uzyskanie większej wydajności filtracji.

Jak zamówić worki do odciągu trocin?

Wszystkie worki zarówno te odpadowe jak i filtracyjne wykonujemy na zamówienie. Pozwala to na dobranie najbardziej odpowiedniego materiału, który dopasowany będzie do rodzaju filtrowanego odpadu. W celu wyceny zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego, w którym podadzą Państwo model odciągu Holzmann. Umożliwi to ustalenie ilości oraz rodzaju worków, w jakie wyposażony jest dany odciąg.