Marka Moldow jest od wielu lat znanym i cenionym producentem urządzeń odpylających. Filtry Moldow cieszą się uznaniem w całej Europie. Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań i wykwalifikowanej kadrze duński producent Moldow dostarcza niezawodne systemy filtracyjne.

Filtry Moldow

Filtry Moldow to urządzenia filtracyjne przeznaczone do odpylania pyłów w dużych zakładach produkcyjnych. Filtry workowe Moldow mogą pracować w różnych branżach, a dzięki modułowej budowie filtry Moldow mogą być rozbudowywane w zależności od potrzeb klientów.

Worki filtracyjne do Moldow

Firma Worki-24.pl od kilku lat jest cenionym polskim producentem zamienników worków filtracyjnych Moldow. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów filtracyjnych nasze worki filtracyjne pasujące do Moldow są nieocenionym produktem dla przedsiębiorstw chcących zadbać o dobrą kondycję swojego filtra Moldow za niewygórowaną cenę.

Zamienniki worków Moldow

worki-do-filtra-moldow

Worki-24.pl produkuje worki filtracyjne do filtrów Moldow wykonane z różnego rodzaju materiałów w zależności od potrzeb klienta. Proponujemy zamienniki worków filtracyjnych Moldow nie tylko z włóknin poliestrowych, ale także materiałów takich jak polipropylen, meta-aramid, teflon i inne. Worki filtracyjne pasujące do filtra Moldow to gwarancja świetnej, polskiej jakości w niewielkiej, w porównaniu do oryginalnych worków Moldow, cenie.

Worki przeciwwybuchowe do Moldow

Filtry Moldow są również dostosowane do pracy w strefach zagrożenia wybuchem (strefa Ex). Worki-24.pl produkuje przede wszystkim antystatyczne worki do Moldow dzięki czemu oprócz doskonałej filtracji mają Państwo gwarancję spełnienia norm bezpieczeństwa określonych dyrektywą Atex.

Worki antystatyczne do Moldow wyposażone są w specjalne włókna stalowo-węglowe, które dzięki swojemu ułożeniu odprowadzają ładunki statyczne co zmniejsza zagrożenie niekontrolowanego wyładowania elektrycznego na worku Moldow, a w konsekwencji znacząco obniża ryzyko wybuchu oraz pożaru.

Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy dotyczącą zamienników filtrów do Moldow. W naszej ofercie znajdą Państwo również worki filtracyjne do urządzeń innych producentów.