Firma Worki-24.pl od kilku lat specjalizuje się w produkcji worków na trociny. W naszej ofercie znajdą Państwo worki filtracyjne na trociny wykonane z najwyższej jakości materiałów filtracyjnych. Worek na trociny Worki-24.pl to gwarancja efektywnej filtracji i trwałości w przypadku dolnych worków na trociny.

Oferujemy worki na trociny górne oraz dolne wykonywane na wymiar. Wykonujemy zarówno górne worki filtrujące na trociny jak i dolne worki na trociny przeznaczone do zbierania odpadów poprodukcyjnych.

Worek na trociny filtracyjny

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz fachowej obsłudze każdy worek opuszczający naszą szwalnię jest skrojony na wymiar oraz przechodzi szczegółową kontrolę jakości. Dysponujemy szeroką gamą gramatur oraz wykończeń materiałów filtracyjnych, dlatego niemal każdy worek jest niepowtarzalny i spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Worek na troty górny może zostać wykonany z włókniny poliestrowej o gramaturze od 300 do 550 g/m2. Nasze materiały posiadają wiele dodatkowych właściwości dlatego możemy wykonać dla Państwa worek na trociny antystatyczny lub wodo-olejoodporny. W naszej ofercie dostępne są również worki górne na trociny wykonane z materiału z oboma tymi wykończeniami. Każdy worek górny na trociny jest wyposażony w kanał na opaskę zaciskową oraz wygodne ucho do podwieszenia na wyciągu trocin. Oferujemy również wykonanie worków na trociny na indywidualne, spersonalizowane zamówienie.

worki na trociny
worek na trociny

Worek odpadowy

Jednym z naszych najpopularniejszych produktów jest autorski projekt worka odpadowego na trociny. Nasz worek dolny na trociny cieszy się niesłabnącą popularnością na rynku z uwagi na jego funkcjonalność oraz solidność wykonania. Worek na troty odpadowy jest wykonany z mocnego materiału brezentowego. Materiał z którego wykonane są worki na trociny dodatkowo jest pokryty warstwą PVC co wzmacnia jego konstrukcję powodując, ze worek odpadowy wolniej się przeciera. Każdy worek filtracyjny na trociny odpadowy jest wyposażony w kanał na opaskę zaciskową oraz uszy do przenoszenia dzięki czemu łatwo mocuje się na odciągu oraz bez problemu opróżnia. Worek filtracyjny na trociny wielokrotnego użytku jest dostępny w naszym sklepie internetowym, a także na indywidualne zamówienie.

Worki na trociny górne i dolne

Nasze antystatyczne worki na trociny są produktem w stu procentach polskim. Wykonywane z najwyższą starannością worki na trociny są niezbędnym elementem w każdej stolarni. Nasze worki do trocin górne i dolne pracuję w wielu polskich i zagranicznych stolarniach i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jeśli poszukują Państwo worków na trociny zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem pod numerem telefonu 015 814 55 55 lub za pomocą formularza kontaktowego.