Worki-24.pl od kilku lat oferuje kompleksową obsługę klientów poszukujących zamienników filtrów do urządzeń Nederman. Oferowane przez nas zamienniki Nederman są wynikiem kilku lat testów i ciągłego udoskonalania produktu, aby zaoferować klientom zamienniki kartdziży Nederman najwyższej jakości za niewygórowaną cenę.

Filtr Nederman – zamiennik

W naszej ofercie znajdą Państwo zamienniki wkładów do filtrów Nederman FilterMax. Filtry nederman od wielu lat są stosowane w przemyśle przy filtracji niewybuchowych pyłów. Dzięki swojej modułowej konstrukcji filtry nederman są łatwe w montażu i rozbudowie, a także dają łatwo się transportować. Zamienniki filtrów FilterMax są czyszczone za pomocą serii krótkich impulsów sprężonego powietrza, które pozbywają się z filtrów nadmiaru pyłów. Następnie zanieczyszczenia odpadają z filtra nederman do pojemnika zbiorczego. Impulsy sprężonego powietrza czyszczą kartridże nederman on-line (podczas pracy filtra). Możliwe jest również czyszczenie wkładów filtracyjnych nederman offline po zakończeniu pracy.

Zamiennik do FilterMax

Zamienniki filtrów Nederman pasujące do FilterMax to kompaktowe, wysokowydajne wkłady filtracyjne do nedermana. Dzięki swojej zoptymalizowanej konstrukcji kartridż nederman wykorzystuje maksimum medium filtracyjnego oraz łatwo się czyści. Zamienniki do filtrów Nederman są wykonane z wysokiej jakości poliestru dzięki czemu doskonale sprawdzają się w filtracji pyłów i dymów.

wkłady filtracyjne nederman filtermax

Wkład Nederman z PTFE

W naszej ofercie znajdą Państwo również wysokiej jakości zamienniki wkładów Nederman wykonane z poliestru z membraną teflonową. Dzięki zastosowaniu membrany PTFE wkłady nederman zyskują dodatkowe właściwości oraz wolniej się zużywają.

Zamiennik Nederman Filtermax

Zamienniki wkładów Nederman są wykonane z wysokiej jakości poliestru o gramaturze 260 g/m2. Wnętrze zamiennika Nederman jest wzmacniane za pomocą siatki wsporczej. Oferowane przez nas wkłady posiadają certyfikat IFA. Dzięki odpowiednio wykonanemu mocowaniu wkłady pasują do urządzeń Nederman. Każdy z wkładów ma powierzchnię 12m2.

Zamienniki do urządzeń Filtermax

Oferowane przez nas zamienniki pasują do następujących urządzeń Nederman: Nederman FilterMax DFO 40, Nederman FilterMax DFO 80, Nederman FilterMax 120, Nederman FilterMax C25, Nederman FilterMax F30, Nederman Filtermax F60, Nederman FilterMax F90. Urządzenia Nederman są wyposażone w od 4 do 18 wkładów filtracyjnych.

Zamiennik Nederman – Specyfikacja

Wymiary: 725 x 950 mm
Gramatura:260 g/m2
Certyfikat:IFA
Mocowanie:Nederman
Pow. Filtracyjna:12m2
Wewnątrz: siatka wsporcza wzmacniana
Materiał filtracyjny:Poliester standard/Poliester + membrana PTFE