Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów firma Worki-24.pl oferuje wykonywanie różnego rodzaju złożonych elementów filtracyjnych na zamówienie. Niedawno w naszym portfolio zagościły między innymi wkłady filtracyjne do zamiatarek ulicznych.

Zamiatarki są urządzeniami, które coraz częściej spotkamy na naszych ulicach zwłaszcza w sezonie wiosennym, kiedy służby komunalne sprzątają ulice po zimie. Zamiatarki są również stosowane w wielu zakładach produkcyjnych w których potrzebne jest ciągłe sprzątanie dużych powierzchni z powodu gromadzącego się pyłu i innych zanieczyszczeń.

Wkłady filtracyjne do zamiatarek ulicznych

Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz najwyższej jakości materiałom filtracyjnym firma Worki-24.pl wprowadziła do swojej oferty wkłady filtracyjne do zamiatarek. Nasze zamienniki oryginalnych wkładów filtracyjnych do zamiatarek produkujemy głównie z włóknin poliestrowych. Gramatura materiału filtracyjnego z którego wykonywane są zamienniki wkładów filtracyjnych może być dopasowana do potrzeb klienta co pozwala na zwiększenie, bądź zmniejszenie przepływu powietrza przez filtr do zamiatarki, co ogranicza lub polepsza jakość filtracji. Dodatkowo włóknina może być zabezpieczona impregnacją na bazie teflonu (PTFE) co zwiększa żywotność wkładu filtracyjnego i uodparnia go częściowo na działanie wilgoci i substancji oleistych. W naszych filtrach do zamiatarek stosujemy również często wykończenie poszczególnych kieszeni pianką poliuretanową PPI10 która, dzięki swojej budowie zapobiega zapadaniu się poszczególnych kieszeni pod wpływem ciśnienia.

wkład do zamiatarek dulevo
filtr do zamiatarki dulevo

Multikieszenie do zamiatarek

Wkłady filtracyjne do zamiatarek to elementy w formie worka filtracyjnego z kilkoma niezależnymi kieszeniami filtracyjnymi. Tego typu elementy filtracyjne są często zwane multikieszeniami. Zamienniki wkładów filtracyjnych do zamiatarek zwykle posiadają materiałową ramę o określonych wymiarach. Rama wkładu filtracyjnego do zamiatarki jest zwykle dodatkowo uszczelniana dzięki czemu multikieszeń filtracyjna dobrze przylega do zacisków montażowych. W zależności od modelu wkładu do zamiatarki jest on wyposażony w kilka kieszeni (czasami montowanych na specjalnym stelażu). Dzięki takiej budowie wkłady filtracyjne do zamiatarek ulicznych mają dużo większą powierzchnię filtracyjną od klasycznego worka co pozwala na zwiększenie przepływu powietrza przez multikieszeń. Wspomniane już przekładki z pianki PPI zapobiegają zapadaniu się poszczególnych kieszeni.

Filtry do zamiatarek Dulewo

Nasza firma do tej pory wykonała wiele złożonych wkładów filtracyjnych do zamiatarek. Przede wszystkim zajmowaliśmy się wykonywaniem zamienników wkładów filtracyjnych do zamiatarek Dulevo. Zamiatarki Dulevo do urządzenia o uznanej marce cieszące się dużą popularnością w Polsce i Europie. Nasze zamienniki wkładów filtracyjnych do zamiatarek Dulevo spotkały się z uznaniem naszych klientów poszukujących wysokiej jakości zamienników wkładów do zamiatarek Dulevo w przystępnej cenie.

Zachęcamy wszystkich Państwa do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie przedstawią Państwu naszą bogatą ofertę wkładów filtracyjnych do zamiatarek.