Szycie worków do odciągu na wymiar

Worki do odciągu to produkt, które swoje zastosowanie znajduje nie tylko w niewielkich odpylaczach stanowiskowych, ale również w wydajnych filtrach workowych mieszczących nawet kilkaset sztuk worków odpylających.

Niezależnie od skali produkcji, wszystkie wykonywane przez nas worki do odciągów przygotowywane są na wymiar, według informacji otrzymanych od Klientów. Szycie worków filtracyjnych na zamówienie pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do wszystkich dostępnych jednostek odciągowych, niezależnie od ich roku produkcji, producenta czy wydajności.

Worki filtracyjne do odciągu na wymiar

W przypadku worków odpylających, tzw. worków górnych uzyskanie jak najdokładniejszego pasowania jest gwarancją uzyskania właściwej szczelności i ograniczenia lub całkowitego wyeliminowania wydostawania się pyłów poza układ filtracyjny. Dobre dopasowanie średnicy worka filtrującego do średnicy urządzenia odciągowego staje się więc kluczowym warunkiem, który może zostać spełniony przy szyciu worków na wymiar. Szycie worków do odciągu na zamówienie gwarantuje też pełną personalizację w kwestii doboru materiału filtracyjnego, jego gramatury oraz dodatkowych właściwości.

Worki zbiorcze do odciągu na wymiar

Wydostawanie się pyłów oraz innych zanieczyszczeń poza odciąg trocin i wiórów to sytuacja niepożądana, której jednak z łatwością można uniknąć. Wykonanie worków zbiorczych na wymiar pozwala na precyzyjne dopasowanie ich do konkretnego modelu jednostki odpylającej. Zbyt duże worki, nawet pomimo spięcia ich opaską zaciskową, powodują często znaczące nieszczelności, które są z kolei drogą wydostawania się cząsteczek pyłu poza urządzenie.

Worki do odciągu na wymiar – cena

Z uwagi na fakt, że wszystkie wykonywane przez nas worki do odciągu szyte są na wymiar ich cena jest określana indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, żeby oferowane przez nas worki filtracyjne oraz worki na odpad do odciągu utrzymywały korzystne ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu wykonania. Dla naszych klientów stale rozszerzamy naszą ofertę między innymi o opaski zaciskowe ze sprężyną, które sprawdzają się szczególnie przy montażu worków dolnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz kontaktu. Nasz zespół ds. obsługi klienta chętnie odpowie na Państwa pytania oraz pomoże w doborze odpowiednich worków do odciągu szytych na wymiar.

szycie worków do odciągu na wymiar