Firma Worki-24 w ciągu kilkunastu lat działalności wyrosła na jednego z czołowych firm produkujących worki i elementy filtracyjne o w pełni polskim kapitale. W naszej działalności zawsze staramy się kierować zasadą, że potrzeby i wymagania klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Wielki kredyt zaufania jaki otrzymaliśmy od naszych klientów owocuje wciąż niesłabnącym rozwojem, co pozwala nam oferować Państwu coraz większą gamę, również niestandardowych produktów.

Niestandardowe zamówienia szyte na miarę

W sercu naszego zakładu, jakim niewątpliwie jest szwalnia i krojownia na co dzień powstają dla Państwa worki, rękawy i kieszenie filtracyjne. Te proste, na pierwszy rzut oka elementy, różnią się od siebie zastosowanym materiałem, rozmiarem czy rodzajem mocowania. Więcej informacji na temat materiałów filtracyjnych czy sposobów montażu worków znajdą Państwo w naszej bazie wiedzy.

Specyfika naszej działalności wymaga od naszego zespołu elastyczności i otwartości na nowe rozwiązania. Takie podejście sprawia, że wprowadzamy w życie rozwiązania indywidualne, skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. Mowa tutaj nie tylko o workach i elementach filtracyjnych, ale również innych, szytych produktach.

Rozpoczynając z nami współpracę mają Państwo pewność, że jedynym ograniczeniem jest Państwa wyobraźnia 😊

Szycie na wymiar – oferta szwalni

W naszej szwalni powstają między innymi:

  • Pokrowce (na grille, elektronarzędzia, gaśnice czy stoły);
  • Worki specjalnego zastosowania (np. na metale szlachetne dla jednej z czołowych firm z branży jubilerskiej w Polsce);
  • Osłony filtrów patronowych;
  • Wkłady do wirówek;
  • Wkłady do zamiatarek.

Szycie pokrowców, worków, osłon, wkładów

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który chętnie przedstawi Państwu możliwości współpracy. Wykonujemy elementy szyte z dostępnych nam materiałów, ale również z materiałów powierzonych.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć niestandardowych produktów w galerii!

producent worków filtracyjnych i filtrów do odciągów
wklad-do-zamiatrki-dulevo
szycie-na-wymiar
niestandardowy-pokrowiec-szyty-na-wymiar
szycie-pokrowcow-na-wymiar