opaska zaciskowa do worków filtracyjnych

Firma Worki-24.pl to renomowany producent worków filtracyjnych oraz akcesoriów, wśród których znajdą państwo między innymi metalowe obejmy do worków filtracyjnych. Naszym klientom proponujemy zarówno obejmy ślimakowe (do montażu worków filtracyjnych), jak również metalowe obejmy sprężynowe, które wykorzystywane są do szybkiego montażu oraz demontażu worków filtracyjnych.

Metalowe obejmy ślimakowe

Wykorzystywane są przede wszystkim przy workach filtracyjnych. Ma to związek z tym, że są one rzadziej ściągane niż worki odpadowe. Oferujemy obejmy ślimakowe w wariancie nierdzewnym lub ocynkowanym. Rozpinana obejma metalowa nadaje się do różnych zakresów średnic.

opaska zaciskowa z klamrąObejmy ze sprężyną

Drugim rodzajem oferowanych przez nas obejm metalowych są obejmy sprężynowe. Ich wykorzystanie pozwala na bardzo wygodny montaż i demontaż worków odpadowych. Obejma na szybki montaż wykonywana jest z mocnej taśmy stalowej pokrytej koszulką termokurczliwą. Dzięki temu worki filtracyjne są zabezpieczone przed przecięciem metalową obejmą.

Metalowa obejma na szybki montaż wyposażona jest w podwójną sprężynę zapewniającą odpowiednie naprężenie obejmy. Cztero-stopniowa regulacja klamry pozwala z kolei na dopasowanie obejmy metalowej do charakterystyki danego urządzenia. Metalowe obejmy wykonujemy z taśmy stalowej, której szerokość wynosi 13mm.

Wykonanie obejm metalowych z taśmy zagniatanej pozwala w łatwy sposób skrócić lub nieco wydłużyć obejmę metalową. Można to wykonać przez odwinięcie lub podwinięcie taśmy stalowej, a następnie zabezpieczenie jej za pomocą taśmy izolacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Worki-24.pl oraz sklepu Techniczne24.pl