Motywowani chęcią ciągłego rozwoju staramy się, aby produkowane przez nas worki filtracyjne trafiały to coraz szerszego grona odbiorców. Zdajemy sobie sprawę, że w naszej branży liczy się elastyczność ponieważ produkcją filtrów zajmuje się wiele firm w Polsce i Europie.

Systemy odpylania marki Moldow

Jednym z wiodących producentów systemów odpylania jest duńska firma Moldow. Filtry Moldow cieszą się zaufaniem klientów już od 1921 roku. Dzięki ciągłemu rozwojowi i doskonaleniu produktów urządzenia Moldow są jednymi z najpopularniejszych urządzeń filtracyjnych na lokalnym rynku. Filtry Moldow to gwarancja niezawodności gwarantowana przez największe firmy korzystające z filtrów Moldow.

Filtry Moldow są zawsze projektowane aby zoptymalizować pracę w konkretnych warunkach i środowisku. Projektanci filtrów Moldow zawsze biorą pod uwagę częstotliwość pracy, typ materiału, dostępną przestrzeń oraz jakość powietrza aby mieć pewność, że filtr Moldow zawsze zapewni klientowi bezpieczeństwo i komfort pracy.

Filtry Moldow charakteryzują się:

  • Wysoką wydajnością,
  • Niskimi zużyciem energii elektrycznej,
  • Konstrukcją przeciwwybuchową.

Połączenie tych trzech cech gwarantuje niską cenę eksploatacji bez konieczności poświęcenia wydajności i niezawodności filtrów Moldow.

Filtry marki Moldow dzięki połączeniu systemu zarządzania energią oraz wysokowydajnym wentylatorom gwarantują optymalną i niezawodną filtrację pyłów. Systemy filtrów Moldow potrafią oszczędzić do 70% więcej energii niż tradycyjne filtry konkurencyjnych firm.

Filtr Moldow to również budowa modułowa dzięki czemu urządzenie może być rozbudowywane. Filtry do odciągów Moldow są zawsze dopasowane do zapotrzebowania klienta – wystarczy dołączyć do już istniejącego systemu kolejny moduł filtra Moldow aby znacząco poprawić jego wydajność w przypadku zwiększenia objętości odciąganych pyłów.

filtry-moldow
filtry do odciągów moldow

Filtr Moldow gwarantuje bezpieczeństwo i bezproblemową pracę także w strefach zagrożenia wybuchem Ex (ATEX).

Filtry do odciągów Moldow

Firma Worki-24.pl specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zamienników worków filtracyjnych do urządzeń Moldow. Jeśli posiadają Państwo filtr Moldow, a okres przydatności worków filtracyjnych mija zachęcamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem. Na życzenie klienta przygotujemy kompleksową ofertę wykonania zamienników worków filtracyjnych do filtra Moldow. Nasza firma może zaoferować również wykonanie worków filtracyjnych w filtrze Moldow wraz z usługą ich wymiany.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem jeśli są Państwo zainteresowani workami filtracyjnymi do filtra Moldow.