Urządzenia odciągowe marki Felder to jedne z najpopularniejszych urządzeń filtracyjnych działających w polskich zakładach produkcyjnych. Felder to marka ciesząca się niesłabnąca popularnością z uwagi na wysoką jakość w przystępnej cenie. W ofercie firmy Worki-24 znajdziecie Państwo wysokiej jakości filtry do odciągarko-odpylarki Felder w cenie znacznie niższej niż oryginalne wkłady filtracyjne Felder.

Wkłady filtracyjne do odciągarko-odpylarek z serii RL

Poza workami filtracyjnymi pasującymi do mobilnych urządzeń odciągowych z serii AF i S Worki-24 oferuje swoim klientom wysokowydajne wkłady filtracyjne do odciągarko-odpylarek z serii RL. Dzięki zastosowaniu filtrów patronowych o dużej powierzchni filtracyjnej odciągarki Felder RL zapewniają doskonałą jakość odpylania.

W naszej ofercie znajdą Państwo zamienniki filtrów patronowych pasujące do odciągów Felder RL250, Felder RL300 oraz Felder RL350. Oferujemy najwyższej jakości zamienniki wkładów patronowych do Felder RL o powierzchni filtracyjnej 3,1 m2.

Oferujemy zamienniki filtrów patronowych do Felder RL o wymiarach Ø160 x 1000 mm w dwóch wariantach:

  • Zamiennik filtra patronowego – „Standard” dla drewna
  • Zamiennik filtra patronowego – „Antistatik” dla tworzyw sztucznych

Dzięki utrzymaniu całości produkcji w Polsce oferujemy zamienniki Felder RL 250 w bardzo przystępnej cenie przy zachowaniu krótkich terminów realizacji i najwyższej jakości wkładów.

Polecamy przeprowadzanie serwisu wymiany wkładów patronowych przynajmniej raz w roku. W zależności od modelu urządzenia Felder są wyposażone w następującą ilość filtrów patronowych:

  • Felder RL 250 – 16 filtrów patronowych
  • Felder RL 300 – 16 filtrów patronowych
  • Felder RL 350 – 23 filtrów patronowych
filtry felder
filtry do odciągarki felder

Filtry do odciągarko-odpylarki Felder

Filtry patronowe do RL 250/ RL 300/ RL 350 są regenerowane w systemie JET czyli za pomocą cyklicznych impulsów sprężonego powietrza, które otrzepują filtry z nadmiaru pyłu, który następnie opada do pojemników zbiorczych. Cały proces odbywa się w pełni automatycznie. Nasze zamienniki filtrów patronowych do Felder RL są przystosowane do regeneracji JET.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem w celu przygotowania konkurencyjnej oferty zamienników filtrów patronowych pasujących do Felder RL 250/ Felder RL 300/ Felder RL 350 oraz innych urządzeń tej marki.

Prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego, wiadomości e-mail na adres: oferta@worki-24.pl lub telefonicznego – 15 814 55 55