Dostawa i Wysyłka Worków do Odciągów Trocin

Zamówienia na oferowane przez nas produkty można składać drogą mailową (poprzez formularz na stronie oraz e-mail oferta@worki-24.pl) lub telefoniczną. Na wiadomości e-mail odpowiadamy w dni robocze, nie później niż w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.

Większość realizowanych przez nas zamówień dostarczana jest przez firmy kurierskie DPD oraz InPost. Zwykle przesyłki kurierskie dostarczane są już na drugi dzień po wysyłce, jednak w niektórych, wyjątkowych sytuacjach czas dostawy może ulec wydłużeniu . Szacowany czas dostawy to koło 24-48 godzin, czyli 1-2 dni roboczych. Czas dostawy może ulec wydłużeniu w okresie świąt i dni wolnych od pracy.

Wysyłka worków filtrujących kurierem

Wysyłki kurierem DPD realizujemy codziennie, od poniedziałku do piątku. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość zorganizowania gwarantowanej dostawy na następny dzień, konkretną godzinę, a nawet na dni wolne od pracy.

Klienci w dniu doręczenia przesyłki otrzymują powiadomienia SMS oraz e-mail, co pozwala na śledzenie paczki bezpośrednio przez stronę internetową przewoźnika.

Kurier podejmuje do 2 prób doręczenia zamówienia. Z uwagi na Państwa wygodę, w przypadku nieobecności przesyłka może trafić do najbliższego punktu odbioru (DPD PickUp).

W zależności od wielkości i rodzaju zamawianych produktów warunki dostawy są ustalane indywidualnie. Przesyłki o niewielkich gabarytach (takich jak pojedyncze sztuki worków czy opaski zaciskowe) są pakowane w wytrzymałe tekturowe koperty i foliopaki.

Większe zamówienia pakujemy w wytrzymałe kartony dopasowane do wymiarów wysyłanych produktów.

W przypadku zamówień o dużych gabarytach lub wadze organizujemy transport kurierem paletowym DPD.

Odbiór osobisty elementów filtracyjnych

Istnieje również możliwość osobistego odbioru worków w siedzibie naszej firmy w miejscowości Brandwica pod Stalową Wolą (woj. podkarpackie).

W przypadku jakichkolwiek pytań na temat statusu zamówienia, warunków płatności, form dostawy i odbioru zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 15 814 55 55  od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00.