Filtry workowe Donaldson

Filtry workowe marki Donaldson korzystają z unikalnego filtra workowego typu Donaldson DCE, który charakteryzuje się budową w kształcie koperty. Worki filtracyjne Donaldson DCE nakładane są na kosze wsporcze o podobnym kształcie, co pozwala na zoptymalizowanie przepływu powietrza. Dzięki temu materiał, z którego wykonana jest kieszeń Donaldson DCE może zostać dokładniej wyczyszczony w procesie regeneracji.

kieszeń filtracyjne dce donaldson

Filtry workowe z odwróconym strumieniem

Odpylacze Donaldson Torit DCE Dalamatic to filtry workowe z odwróconym strumieniem przystosowane do pracy w procesie ciągłym. Odpylacze wyposażone w kieszenie Donaldson DCE Dalamatic są przystosowane do usuwania dużych koncentracji pyłów. Filtry Donaldson DCE pasują do dwóch obecnie używanych obudów marki Donaldson: DLMC (samodzielny odpylacz) oraz DLMV (odpylacz uniwersalny do różnych zastosowań). Filtry Donaldson DLMC są popularnym wyborem do lekkich frakcji odpadowych. Worki filtracyjne Donaldson DCE Dalamatic pasują również do filtrów odpylających Donaldson DLMV.

Regeneracja kieszeni Donaldson DCE

Kiedy worki filtracyjne zostają zanieczyszczone warstwą pyłu, puls sprężonego powietrza oczyszcza je z warstwy zanieczyszczeń wykorzystując system regeneracji. Dzięki unikalnej budowie filtrów Donaldson oraz kieszeni Donaldson DCE jest możliwość odzyskania odfiltrowanych frakcji z powrotem do pojemnika lub silosu.

Filtry do odpylania silosów

Filtry odpylające marki Donaldson doskonale sprawdzają się przy pracach związanych z przemysłem. Filtry do odpylania silosów dostępne w naszej ofercie gwarantują najwyższą jakość filtracji, a dzięki wykonaniu na wymiar doskonale pasują do posiadanego przez Państwa urządzenia.

kieszeń dce do filtra donaldson

Worki DCE Dalamatic

Worki filtracyjne DCE Dalamatic zapewniają lepszą filtrację jednocześnie usprawniając proces czyszczenia pulsacyjnego, co przekłada się na niższe koszty konserwacji i eksploatacji filtra.

Filtry odpylające

Jako producent worków filtracyjnych, naszym klientom proponujemy kieszenie oraz worki filtracyjne stanowiące wysokiej jakości zamiennik dla kieszeni Donaldson DCE. Worki, rękawy oraz kieszenie filtracyjne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów filtracyjnych odpowiednio dobranych pod kątem procesu produkcyjnego. Każda produkowana kieszeń pasująca do filtrów typu Donaldson DCE Dalamatic wyposażona jest w uszczelkę filcową, która oprócz funkcji doszczelniającej pomaga też w lepszym osadzeniu worka na filtrze.

W zależności od specyfiki procesu produkcyjnego oferujemy wykonanie kieszeni Donaldson DCE z materiałów antystatycznych, z impregnacją wodo-olejoodporną czy membrana teflonową. W celu uzyskania kompleksowej wyceny zamienników kieszeni filtracyjnych Donaldson dopasowane do filtrów odpylających korzystających z systemu DCE zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Dział techniczny chętnie dobierze najkorzystniejsze rozwiązania oraz elementy filtrujące dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb.