Worki do odciągów

Wybierając wysokiej jakości worki do odciągu trocin, można wiele zyskać. Przede wszystkim maszyny będą bardziej wydajne, praca stanie się przyjemniejsza, a to z kolei przełoży się na lepszy efekt końcowy. Tego typu rozwiązania stanowią profesjonalne systemy odpylające, które gwarantują długotrwałą eksploatację urządzeń i skuteczną likwidację zanieczyszczeń pyłowych ze stanowisk pracowniczych. Odpowiednio dobrane, zapewniają efektywne odciąganie trocin nawet w najtrudniejszych warunkach.

W naszej ofercie znajdą Państwo worki do odciągów trocin, pyłów i gazów każdego producenta między innymi: Aerotech, Tywent, Rema, Kowent, Jaroma, Kogi, Felder, Schucko, Nestro, Stolmat, Acword, Adamik, Maktek, Bernardo, Holzman, Filtrowent, Rojek i wielu innych. Oferowane przez nas worki do odciągów znajdą zastosowanie praktycznie w każdej gałęzi przemysłu.

Worki do odciągu trocin i pyłów

Produkujemy zarówno worki filtracyjne górne (wykonywane z włókniny poliestrowej antyelektrostatycznej) oraz dolne worki na odpady wykonane z mocnego brezentu lub grubej folii PCV. Worki do odciągów wykonujemy w każdym wskazanym przez klienta wymiarze oraz ilości już od jednej sztuki.

Worek filtracyjny, górny:

  • kanał, lamówka na opaskę
  • uchwyt, zawieszka do podwieszenia

Worek na odpady, dolny:

  • kanał, lamówka na opaskę
  • uchwyty do przenoszenia

Oferujemy różne rodzaje wykończeń naszych produktów (kanały, uchwyty, lamówki na opaskę, zawieszki do podwieszania, itp.). Istnieje możliwość modyfikacji i indywidualnego wykonania według Państwa potrzeb po uzgodnieniu z naszym doradcą.

Każdy produkt posiada jednostkowy kod kreskowy w którym zawarte są takie informacje jak numer zamówienia, seria, data, wymiar oraz wiele innych danych.

Serwis i wycena

Poza sprzedażą, nasza firma prowadzi również serwis oraz wycenę worków do odciągu trocin, pyłów i gazów każdego producenta. Worki i rękawy filtracyjne czyścimy mechanicznie lub przy wykorzystaniu sprężonego powietrza, nie poddając ich działaniu wody oraz detergentów chemicznych. W podobny sposób postępujemy z workami na odpady (dolnymi i górnymi).

Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną konkretnego worka do odciągu, prosimy o podanie średnicy oraz długości produktu. Wyceny są przeprowadzane przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.