Worki do odciągów

Wybierając wysokiej jakości worki do odciągu trocin, można wiele zyskać. Przede wszystkim maszyny będą bardziej wydajne, praca stanie się przyjemniejsza, a to z kolei przełoży się na lepszy efekt końcowy.

Tego typu rozwiązania stanowią profesjonalne systemy odpylające, które gwarantują długotrwałą eksploatację urządzeń i skuteczną likwidację zanieczyszczeń pyłowych ze stanowisk pracowniczych. Odpowiednio dobrane, zapewniają efektywne odciąganie trocin nawet w najtrudniejszych warunkach.

W naszej ofercie znajdą Państwo worki do odciągów trocin, pyłów i gazów każdego producenta między innymi: Aerotech, Tywent, Rema, Kowent, Jaroma, Kogi, Felder, Schucko, Nestro, Stolmat, Acword, Adamik, Maktek, Bernardo, Holzman, Filtrowent, Rojek i wielu innych.

Oferowane przez nas worki do odciągów znajdą zastosowanie praktycznie w każdej gałęzi przemysłu.

Worki do odciągu trocin i pyłów

Produkujemy zarówno worki filtracyjne górne (wykonywane z włókniny poliestrowej antyelektrostatycznej) oraz dolne worki na odpady wykonane z mocnego brezentu lub grubej folii PCV. Worki do odciągów wykonujemy w każdym wskazanym przez klienta wymiarze oraz ilości już od jednej sztuki.

Worek filtracyjny, górny

  • kanał, lamówka na opaskę
  • uchwyt, zawieszka do podwieszenia

Worek na odpady, dolny

  • kanał, lamówka na opaskę
  • uchwyty do przenoszenia

Oferujemy różne rodzaje wykończeń naszych produktów (kanały, uchwyty, lamówki na opaskę, zawieszki do podwieszania, itp.). Istnieje możliwość modyfikacji i indywidualnego wykonania według Państwa potrzeb po uzgodnieniu z naszym doradcą.
Każdy produkt posiada jednostkowy kod kreskowy w którym zawarte są takie informacje jak numer zamówienia, seria, data, wymiar oraz wiele innych danych.

Worki foliowe do odciągu

Oferowane przez nas worki foliowe wykonane są z wysokiej jakości regranulatu LDPE. Dzięki mocnemu zgrzaniu i kilku dostępnych grubościach folii doskonale sprawdzają się m.in. przy gromadzeniu trocin oraz pyłów.

Razem z workami filtracyjnymi znacznie usprawniają pracę przy jednostkach filtracyjnych zapewniając czyste otoczenie stanowiska pracy.

W naszej ofercie posiadamy 4 grubości worków foliowych wykonanych z granulatu: 0,07mm0,1mm0,12mm,oraz 0,15mm.

Worki foliowe znajdują zastosowanie nie tylko przy odciągach trocin, ale również wykorzystywane są do przechowywania brykietu, miału, węgla czy eko-groszku. Do tego celu zaleca się wybranie grubości folii 0,15mm.

Do zamontowania worków wykonanych z folii polecamy opaski sprężynowe, które dzięki sprężynie napinającej umożliwiają szybki montaż i sprawną wymianę worków odpadowych.

Pełną ofertę worków foliowych oraz worków płóciennych wykonanych z mocnego brezentu znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Zamów już teraz!