Worki filtracyjne do cieczy – filtracja mokra

W naszej ofercie znajdują się również worki do filtracji płynów i cieczy. Przy ich wykonaniu używamy takich materiałów jak polipropylen, poliester, siatka nylonowa czy wiskoza. Dobierane są one indywidualnie do potrzeb Klienta, między innymi pod względem dokładności filtracji mokrej:

  • Siatki nylonowe, od 5 do 2000 mikronów
  • Włókniny poliestrowe, od 1 do 200 mikronów
  • Włókniny polipropylenowe, od 1 do 200 mikronów

Wykonywane przez nas worki filtracyjne do cieczy posiadają różne wykończenia: mogą być zarówno zgrzewane jak i szyte. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru zakończenia dostosowanego do wymagań klienta.

Oferowane zakończenia to między innymi:

  • kołnierz plastikowy zwany samo-doszczelniającym
  • ring stalowy
  • taśma lub sznur ściągający

Oferujemy worki filtracyjne do cieczy w szerokim zakresie rozmiarów, zarówno standardowych, jak i tych nietypowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Przy produkcji worków korzystamy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz najnowocześniejszych technologii, opracowanymi z myślą o skutecznej filtracji olejów, cieczy i płynów. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy tkanin oraz szwów o odpowiedniej szerokości, oferowane przez nas produkty wyróżniają się trwałością, funkcjonalnością oraz wytrzymałością.

Filtracja mokra

Worki do filtracji płynów często posiadają różne oznaczenia (np. PO200G2POL, NMO500G2S i wiele innych). Są one przydatne przy dobieraniu odpowiednich materiałów i ułatwiają w dużym stopniu przygotowanie dopasowanej oferty.

Zachęcamy Państwa do kontaktu i rozmowy z naszym doradcą.